| Ontzilting | 990,2% |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 5-40 °C |
| Ontziltingspercentage | 990,2% |
| NaCl-Oplossing | 1500 ppm |
| Maximale druk | 600 psi |
| Ontzilting | 990,2% |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 5-40 °C |
| Ontziltingspercentage | 990,2% |
| NaCl-Oplossing | 1500 ppm |
| Maximale druk | 600 psi |
| Ontzilting | 990,2% |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 5-40 °C |
| Ontziltingspercentage | 990,2% |
| NaCl-Oplossing | 1500 ppm |
| Maximale druk | 600 psi |
| Productnaam | 3012-400GPD RO-membraan |
|---|---|
| Type | Waterfilteronderdelen, omgekeerde osmose |
| Sollicitatie | Waterzuivering, waterbehandeling, industrieel, farmaceutisch en etc., drinkwater |
| gebruik | Huishoudelijk waterfiltersysteem onder gootsteen, waterfilteronderdelen |
| Filtermedia | Aromatisch polyamide composiet filmelement |
| Productnaam | RO-membraan |
|---|---|
| Type | Waterfilteronderdelen, omgekeerde osmose |
| Sollicitatie | Waterzuivering, waterbehandeling, industrieel, farmaceutisch en etc., drinkwater |
| gebruik | Huishoudelijk waterfiltersysteem onder gootsteen, waterfilteronderdelen |
| Filtermedia | Aromatisch polyamide composiet filmelement |
| Productnaam | 3013-600 RO-membraan |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 600 GPD |
| Gebruik | Home Hotel Restaurant kantoor |
| Item | De Osmoseomgekeerde van de waterfilter |
| Verpakking Details | De Zak + het Karton van pp |
| Ontzilting | 990,2% |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 5-40 °C |
| Ontziltingspercentage | 990,2% |
| NaCl-Oplossing | 1500 ppm |
| Maximale druk | 600 psi |
| Ontzilting | 990,2% |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 5-40 °C |
| Ontziltingspercentage | 990,2% |
| NaCl-Oplossing | 1500 ppm |
| Maximale druk | 600 psi |
| Filterpatroon | 6-in-1 filterpatronen (PP+FOF+ACF+PP+RO+Post ACF) |
|---|---|
| Capaciteit | 50-100 liter per dag |
| Functies | Zuiver water, kauwijsmaker, 5-98 ℃ koud en warm water |
| Gebruik | Drinkwater, koffie zetten, v melk, thee zetten etc. voor het huishouden |
| Filterelementleven | 12-24 maanden |
| Productnaam | RYM-3013-400 RO-membraan |
|---|---|
| Type | De Delen van de waterfilter |
| Stroomcapaciteit | 400GPD |
| Zoutverwerping | 0,97% |
| Verpakking Details | De Zak + het Karton van pp |