| Filterpatroon | PCB+RO |
|---|---|
| Capaciteit | 800 Gallons per Dag |
| Inlaatwaterdruk | 0,1 mpa - 0,4 mpa |
| Watertemperatuur | 5℃ - 38℃ |
| Geactiveerde koolstof | kokosnootschaal |
| Ontzilting | 990,2% |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 5-40 °C |
| Ontziltingspercentage | 990,2% |
| NaCl-Oplossing | 1500 ppm |
| Maximale druk | 600 psi |
| Ontzilting | 990,2% |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 5-40 °C |
| Ontziltingspercentage | 990,2% |
| NaCl-Oplossing | 1500 ppm |
| Maximale druk | 600 psi |
| Productnaam | 3012-500gpd RO-membraan |
|---|---|
| Type | Waterfilteronderdelen, omgekeerde osmose |
| Sollicitatie | Waterzuivering, waterbehandeling, industrieel, farmaceutisch en etc., drinkwater |
| gebruik | Huishoudelijk waterfiltersysteem onder gootsteen, waterfilteronderdelen |
| Filtermedia | Aromatisch polyamide composiet filmelement |
| Productnaam | 600 GPD RO Membraan |
|---|---|
| Type | Waterfilteronderdelen, omgekeerde osmose |
| Sollicitatie | Waterzuivering, waterbehandeling, industrieel, farmaceutisch en etc., drinkwater |
| gebruik | Huishoudelijk waterfiltersysteem onder gootsteen, waterfilteronderdelen |
| Filtermedia | Aromatisch polyamide composiet filmelement |
| Productnaam | RO-membraan |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 500 BBP (78,85 l/u) |
| Materiaal | Polyamiden |
| Sollicitatie | Hotel, commercieel, huishoudelijk waterzuivering |
| Trefwoord | RO-membraan |
| Ontzilting | 990,2% |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 5-40 °C |
| Ontziltingspercentage | 990,2% |
| NaCl-Oplossing | 1500 ppm |
| Maximale druk | 600 psi |
| Ontzilting | 990,2% |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 5-40 °C |
| Ontziltingspercentage | 990,2% |
| NaCl-Oplossing | 1500 ppm |
| Maximale druk | 600 psi |
| Ontzilting | 990,2% |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 5-40 °C |
| Ontziltingspercentage | 990,2% |
| NaCl-Oplossing | 1500 ppm |
| Maximale druk | 600 psi |
| Ontzilting | 990,2% |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 5-40 °C |
| Ontziltingspercentage | 990,2% |
| NaCl-Oplossing | 1500 ppm |
| Maximale druk | 600 psi |