| کارتریج فیلتر | PCB+RO |
|---|---|
| ظرفیت | 800 گالن در روز |
| فشار آب ورودی | 0.1MPa - 0.4MPa |
| دمای آب | 5 - 38 درجه سانتیگراد |
| کربن فعال | پوسته نارگیل |
| نمک زدایی | 99.2٪ |
|---|---|
| دمای قابل اجرا | ۵ تا ۴۰ درجه سانتیگراد |
| میزان تخلیه | 99.2٪ |
| راه حل NaCl | 1500 دور در دقیقه |
| حداکثر فشار | 600 psi |
| نمک زدایی | 99.2٪ |
|---|---|
| دمای قابل اجرا | ۵ تا ۴۰ درجه سانتیگراد |
| میزان تخلیه | 99.2٪ |
| راه حل NaCl | 1500 دور در دقیقه |
| حداکثر فشار | 600 psi |
| نام محصول | غشاء RO 3012-500gpd |
|---|---|
| تایپ کنید | قطعات فیلتر آب، اسمز معکوس |
| برنامه | تصفیه آب، تصفیه آب، صنعتی، دارویی و غیره، آب آشامیدنی |
| استفاده کنید | سیستم فیلتر آب خانگی زیر سینک، قطعات فیلتر آب |
| فیلتر رسانه | عنصر فیلم کامپوزیت پلی آمید معطر |
| نام محصول | غشا 600 GPD RO |
|---|---|
| تایپ کنید | قطعات فیلتر آب، اسمز معکوس |
| برنامه | تصفیه آب، تصفیه آب، صنعتی، دارویی و غیره، آب آشامیدنی |
| استفاده کنید | سیستم فیلتر آب خانگی زیر سینک، قطعات فیلتر آب |
| فیلتر رسانه | عنصر فیلم کامپوزیت پلی آمید معطر |
| نام محصول | غشای |
|---|---|
| نرخ جریان | 500 تولید ناخالص داخلی (78.85 لیتر در ساعت) |
| مواد | پلی آمیدها |
| برنامه | هتل، تجاری، تصفیه آب خانگی |
| کلمه کلیدی | غشای |
| نمک زدایی | 99.2٪ |
|---|---|
| دمای قابل اجرا | ۵ تا ۴۰ درجه سانتیگراد |
| میزان تخلیه | 99.2٪ |
| راه حل NaCl | 1500 دور در دقیقه |
| حداکثر فشار | 600 psi |
| نمک زدایی | 99.2٪ |
|---|---|
| دمای قابل اجرا | ۵ تا ۴۰ درجه سانتیگراد |
| میزان تخلیه | 99.2٪ |
| راه حل NaCl | 1500 دور در دقیقه |
| حداکثر فشار | 600 psi |
| نمک زدایی | 99.2٪ |
|---|---|
| دمای قابل اجرا | ۵ تا ۴۰ درجه سانتیگراد |
| میزان تخلیه | 99.2٪ |
| راه حل NaCl | 1500 دور در دقیقه |
| حداکثر فشار | 600 psi |
| نمک زدایی | 99.2٪ |
|---|---|
| دمای قابل اجرا | ۵ تا ۴۰ درجه سانتیگراد |
| میزان تخلیه | 99.2٪ |
| راه حل NaCl | 1500 دور در دقیقه |
| حداکثر فشار | 600 psi |