| Filtruj kaset | PCB+RO |
|---|---|
| Pojemność | 800 galonów dziennie |
| Ciśnienie wody wlotowej | 0,1MPA - 0,4 MPA |
| Temperatura wody | 5 ℃ - 38 ℃ |
| Węgiel aktywowany | Skorupa kokosowa |
| Odsolenie | 99,2% |
|---|---|
| Obowiązująca temperatura | 5-40 ℃ |
| Wskaźnik odsalania | 99,2% |
| Rozwiązanie NaCl | 1500 ppm |
| Maksymalne ciśnienie | 600 psi |
| Odsolenie | 99,2% |
|---|---|
| Obowiązująca temperatura | 5-40 ℃ |
| Wskaźnik odsalania | 99,2% |
| Rozwiązanie NaCl | 1500 ppm |
| Maksymalne ciśnienie | 600 psi |
| Nazwa produktu | 3012-500gpd Membrana RO |
|---|---|
| Typ | Części filtrów wody, odwrócona osmoza |
| Aplikacja | Oczyszczanie wody, uzdatnianie wody, woda przemysłowa, farmaceutyczna itp., woda pitna |
| używać | System filtra wody pod zlewem do użytku domowego, części filtra wody |
| Filtruj media | Aromatyczny element filmu kompozytowego poliamidu |
| Nazwa produktu | 600 GPD RO Membrana |
|---|---|
| Typ | Części filtrów wody, odwrócona osmoza |
| Aplikacja | Oczyszczanie wody, uzdatnianie wody, woda przemysłowa, farmaceutyczna itp., woda pitna |
| używać | System filtra wody pod zlewem do użytku domowego, części filtra wody |
| Filtruj media | Aromatyczny element filmu kompozytowego poliamidu |
| Nazwa produktu | RO Membrane |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 500PKB (78,85 l/godz.) |
| Tworzywo | Poliamidy |
| Aplikacja | Oczyszczanie wody hotelowej, komercyjnej i domowej |
| Słowo kluczowe | RO Membrane |
| Odsolenie | 99,2% |
|---|---|
| Obowiązująca temperatura | 5-40 ℃ |
| Wskaźnik odsalania | 99,2% |
| Rozwiązanie NaCl | 1500 ppm |
| Maksymalne ciśnienie | 600 psi |
| Odsolenie | 99,2% |
|---|---|
| Obowiązująca temperatura | 5-40 ℃ |
| Wskaźnik odsalania | 99,2% |
| Rozwiązanie NaCl | 1500 ppm |
| Maksymalne ciśnienie | 600 psi |
| Odsolenie | 99,2% |
|---|---|
| Obowiązująca temperatura | 5-40 ℃ |
| Wskaźnik odsalania | 99,2% |
| Rozwiązanie NaCl | 1500 ppm |
| Maksymalne ciśnienie | 600 psi |
| Odsolenie | 99,2% |
|---|---|
| Obowiązująca temperatura | 5-40 ℃ |
| Wskaźnik odsalania | 99,2% |
| Rozwiązanie NaCl | 1500 ppm |
| Maksymalne ciśnienie | 600 psi |