| Filtre kartuşu | PCB+RO |
|---|---|
| Kapasite | Günde 800 Galon |
| Giriş Suyu Basıncı | 0.1MPA - 0.4MPA |
| Su sıcaklığı | 5°C - 38°C |
| Aktif karbon | hindistancevizi kabuğu |
| tuzdan arındırma | %99,2 |
|---|---|
| Uygulanabilir sıcaklık | 5-40°C |
| Tuzdan arındırma oranı | %99,2 |
| Nacl Çözümü | 1500 ppm |
| Maksimum baskı | 600 psi |
| tuzdan arındırma | %99,2 |
|---|---|
| Uygulanabilir sıcaklık | 5-40°C |
| Tuzdan arındırma oranı | %99,2 |
| Nacl Çözümü | 1500 ppm |
| Maksimum baskı | 600 psi |
| Ürün adı | 3012-500gpd RO Membran |
|---|---|
| Tip | Su Filtresi Parçaları, Ters Osmoz |
| Başvuru | Su Arıtma, su arıtma, Endüstriyel, ilaç vb., içme suyu |
| kullanmak | Ev Lavabo Altında Su Filtresi Sistemi, Su filtresi parçaları |
| Medyayı Filtrele | Aromatik poliamid kompozit film elemanı |
| Ürün adı | 600 GPD RO Membranı |
|---|---|
| Tip | Su Filtresi Parçaları, Ters Osmoz |
| Başvuru | Su Arıtma, su arıtma, Endüstriyel, ilaç vb., içme suyu |
| kullanmak | Ev Lavabo Altında Su Filtresi Sistemi, Su filtresi parçaları |
| Medyayı Filtrele | Aromatik poliamid kompozit film elemanı |
| Ürün adı | RO Membran |
|---|---|
| Akış Hızı | 500GSYİH (78,85L/saat) |
| Malzeme | Poliamidler |
| Başvuru | Otel, Ticari, Evsel Su Arıtma |
| Anahtar kelime | RO Membran |
| tuzdan arındırma | %99,2 |
|---|---|
| Uygulanabilir sıcaklık | 5-40°C |
| Tuzdan arındırma oranı | %99,2 |
| Nacl Çözümü | 1500 ppm |
| Maksimum baskı | 600 psi |
| tuzdan arındırma | %99,2 |
|---|---|
| Uygulanabilir sıcaklık | 5-40°C |
| Tuzdan arındırma oranı | %99,2 |
| Nacl Çözümü | 1500 ppm |
| Maksimum baskı | 600 psi |
| tuzdan arındırma | %99,2 |
|---|---|
| Uygulanabilir sıcaklık | 5-40°C |
| Tuzdan arındırma oranı | %99,2 |
| Nacl Çözümü | 1500 ppm |
| Maksimum baskı | 600 psi |
| tuzdan arındırma | %99,2 |
|---|---|
| Uygulanabilir sıcaklık | 5-40°C |
| Tuzdan arındırma oranı | %99,2 |
| Nacl Çözümü | 1500 ppm |
| Maksimum baskı | 600 psi |