| tuzdan arındırma | %99,2 |
|---|---|
| Uygulanabilir sıcaklık | 5-40°C |
| Tuzdan arındırma oranı | %99,2 |
| Nacl Çözümü | 1500 ppm |
| Maksimum baskı | 600 psi |
| tuzdan arındırma | %99,2 |
|---|---|
| Uygulanabilir sıcaklık | 5-40°C |
| Tuzdan arındırma oranı | %99,2 |
| Nacl Çözümü | 1500 ppm |
| Maksimum baskı | 600 psi |
| Filtre kartuşu | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Kapasite | Günde 50-500 galon |
| Giriş Suyu Basıncı | 0.1MPA - 0.4MPA |
| Su Sıcaklığı | 5°C - 38°C |
| Musluk | 304 paslanmaz çelik musluk |
| Ürün adı | Frp ro membran göbeği basınçlı kap |
|---|---|
| Uzunluk | 33CM |
| Basınç türü | 300psi, 450psi, 600psi, 1000psi, 1200psi, 1600psi, 2000psi |
| RO Membran | 8040 4040 2540 4021 2521 ... |
| Malzeme | Cam lifle güçlendirilmiş plastik |
| tuzdan arındırma | %99,2 |
|---|---|
| Uygulanabilir sıcaklık | 5-40°C |
| Tuzdan arındırma oranı | %99,2 |
| Nacl Çözümü | 1500 ppm |
| Maksimum baskı | 600 psi |
| tuzdan arındırma | %99,2 |
|---|---|
| Uygulanabilir sıcaklık | 5-40°C |
| Tuzdan arındırma oranı | %99,2 |
| Nacl Çözümü | 1500 ppm |
| Maksimum baskı | 600 psi |
| tuzdan arındırma | %99,2 |
|---|---|
| Uygulanabilir sıcaklık | 5-40°C |
| Tuzdan arındırma oranı | %99,2 |
| Nacl Çözümü | 1500 ppm |
| Maksimum baskı | 600 psi |
| tuzdan arındırma | %99,2 |
|---|---|
| Uygulanabilir sıcaklık | 5-40°C |
| Tuzdan arındırma oranı | %99,2 |
| Nacl Çözümü | 1500 ppm |
| Maksimum baskı | 600 psi |
| Ürün adı | Ana Sayfa Ro Sistemleri Ev İçin Su Filtrasyon Sistemleri, 75GPD Su Filtrasyon Ters Osmoz Sistemi, Te |
|---|---|
| Tip | Ters Osmoz Su Arıtma Sistemi, Saf Su Arıtma Sistemi |
| Başvuru | Su Arıtma, su arıtma, Endüstriyel, ilaç vb., içme suyu |
| Ambalaj bilgileri | pp torba + karton |
| Teslim süresi | 10-15 iş günü |
| Filtre kartı | PP+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Kapasite | Günde 50-500 galon |
| Giriş Suyu Basıncı | 0.1MPA - 0.4MPA |
| Su sıcaklığı | 5°C - 38°C |
| Musluk | 304 paslanmaz çelik musluk |