| Ontzilting | 990,2% |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 5-40 °C |
| Ontziltingspercentage | 990,2% |
| NaCl-Oplossing | 1500 ppm |
| Maximale druk | 600 psi |
| Ontzilting | 990,2% |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 5-40 °C |
| Ontziltingspercentage | 990,2% |
| NaCl-Oplossing | 1500 ppm |
| Maximale druk | 600 psi |
| Filterpatroon | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Capaciteit | 50-500 gallons per dag |
| Inlaatwaterdruk | 0,1 mpa - 0,4 mpa |
| Watertemperatuur | 5℃ - 38℃ |
| Drain | 304 roestvrijstalen kraan |
| Productnaam | FRP RO membraanbehuizing Drukvat |
|---|---|
| Lengte | 33 cm |
| Druktype | 300psi, 450psi, 600psi, 1000psi, 1200psi, 1600psi, 2000psi |
| RO -membraan | 8040 4040 2540 4021 2521 ... |
| Materiaal | Glasvezel versterkt plastic |
| Ontzilting | 990,2% |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 5-40 °C |
| Ontziltingspercentage | 990,2% |
| NaCl-Oplossing | 1500 ppm |
| Maximale druk | 600 psi |
| Ontzilting | 990,2% |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 5-40 °C |
| Ontziltingspercentage | 990,2% |
| NaCl-Oplossing | 1500 ppm |
| Maximale druk | 600 psi |
| Ontzilting | 990,2% |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 5-40 °C |
| Ontziltingspercentage | 990,2% |
| NaCl-Oplossing | 1500 ppm |
| Maximale druk | 600 psi |
| Ontzilting | 990,2% |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 5-40 °C |
| Ontziltingspercentage | 990,2% |
| NaCl-Oplossing | 1500 ppm |
| Maximale druk | 600 psi |
| Productnaam | Home Ro-systemen Waterfiltratiesystemen voor thuis, 75GPD waterfiltratie omgekeerde osmosesysteem, d |
|---|---|
| Type | Waterbehandelingssysteem met omgekeerde osmose, zuiver waterbehandelingssysteem |
| Sollicitatie | Waterzuivering, waterbehandeling, industrieel, farmaceutisch en etc., drinkwater |
| Verpakking Details | De Zak + het Karton van pp |
| Levertijd | 10-15 werkdagen |
| Filter Cartrige | PP+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Capaciteit | 50-500 gallons per dag |
| Inlaatwaterdruk | 0,1 mpa - 0,4 mpa |
| Watertemperatuur | 5℃ - 38℃ |
| Drain | 304 roestvrijstalen kraan |