| Kerncomponenten | RO -membraan |
|---|---|
| Gewicht | 15 KG |
| Dimensie (L*W*H) | 101.6x9.97x9.97cm |
| Productnaam | Industrieel RO -membraanelement |
| Zoutverwerping | > 99% |
| Filterpatroon | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Capaciteit | 50-500 gallons per dag |
| Inlaatwaterdruk | 0,1 mpa - 0,4 mpa |
| Watertemperatuur | 5℃ - 38℃ |
| Drain | 304 roestvrijstalen kraan |
| Filterpatroon | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Naam | Ro watersysteem met remineralisatie |
| Capaciteit | 75GPD (1.57L/min) |
| Inlaatwaterdruk | 0,1 mpa - 0,4 mpa |
| Watertemperatuur | 5℃ - 38℃ |
| Ontzilting | 990,2% |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 5-40 °C |
| Ontziltingspercentage | 990,2% |
| NaCl-Oplossing | 1500 ppm |
| Maximale druk | 600 psi |
| Filter Cartrige | PP+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Capaciteit | 50-500 gallons per dag |
| Inlaatwaterdruk | 0,1 mpa - 0,4 mpa |
| Watertemperatuur | 5℃ - 38℃ |
| Drain | 304 roestvrijstalen kraan |
| Filter Cartrige | PP+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Capaciteit | 75-800 liter per dag |
| Inlaatwaterdruk | 0,1 mpa - 0,4 mpa |
| Watertemperatuur | 5℃ - 38℃ |
| Drain | 304 roestvrijstalen kraan |
| Filterpatroon | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Capaciteit | 50-500 gallons per dag |
| Inlaatwaterdruk | 0,1 mpa - 0,4 mpa |
| Watertemperatuur | 5℃ - 38℃ |
| Drain | 304 roestvrijstalen kraan |
| Filterpatroon | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Capaciteit | 50-500 gallons per dag |
| Inlaatwaterdruk | 0,1 mpa - 0,4 mpa |
| Watertemperatuur | 5℃ - 38℃ |
| Drain | 304 roestvrijstalen kraan |
| Productnaam | 100 GPD omgekeerde osmose (RO) membraan |
|---|---|
| Type | Waterbehandelingssysteem met omgekeerde osmose, zuiver waterbehandelingssysteem |
| Sollicitatie | Waterzuivering, waterbehandeling en etc., drinkwater |
| Functie | Het produceren van zuiver water, waterzuiveringsmachine, RO-waterzuivering, het produceren van zoet |
| Verpakking Details | De Zak + het Karton van pp |
| Filterpatroon | PCB+RO |
|---|---|
| Capaciteit | 800 Gallons per Dag |
| Inlaatwaterdruk | 0,1 mpa - 0,4 mpa |
| Watertemperatuur | 5℃ - 38℃ |
| Geactiveerde koolstof | kokosnootschaal |