| Kerncomponenten | RO -membraan |
|---|---|
| Gewicht | 15 KG |
| Dimensie (L*W*H) | 101.6x9.97x9.97cm |
| Productnaam | Industrieel RO -membraanelement |
| Zoutverwerping | > 99% |
| Gewicht | 3.5 kg |
|---|---|
| Capiciteit | 7L |
| Specificatie | 4040/8040/4021 |
| Pakket | 20 -stcs/doos |
| naadloze pijpleiding | 300 psi bedrijfsdruk |
| Productnaam | 20 inch 2 -fase blauwe slank filterbehuizing |
|---|---|
| Type | Enkele podium |
| Productmateriaal | PP |
| Inlaat / outlet poorten maat | 1/2 "of 3/4" plastic |
| Filterpatronen | DIY |
| Veelzijdigheid | Kan worden gebruikt voor zowel warm als koud water |
|---|---|
| Pakket omvat | 2 fittingen per pack |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Materiaal | Messing |
| Makkelijk te gebruiken | Geen tools vereist voor installatie |
| Ontzilting | 990,2% |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 5-40 °C |
| Ontziltingspercentage | 990,2% |
| NaCl-Oplossing | 1500 ppm |
| Maximale druk | 600 psi |
| Gewicht | 3.5 kg |
|---|---|
| Capiciteit | 7L |
| Specificatie | 4040/8040/4021 |
| Pakket | 20 -stcs/doos |
| naadloze pijpleiding | 300 psi bedrijfsdruk |
| Gewicht | 3.5 kg |
|---|---|
| Capiciteit | 7L |
| Specificatie | 4040/8040/4021 |
| Pakket | 20 -stcs/doos |
| naadloze pijpleiding | 300 psi bedrijfsdruk |