| Gewicht | 3.5 kg |
|---|---|
| Capiciteit | 7L |
| Specificatie | 4040/8040/4021 |
| Pakket | 20 -stcs/doos |
| naadloze pijpleiding | 300 psi bedrijfsdruk |
| Productnaam | 10 "Witte ronde ronde ronde ronde blauw helder filterbehuizing met één podium |
|---|---|
| Haven | 1/4 "vrouwelijke schroefdraad |
| Type | Enkele podium |
| Materiaal | Plastic |
| Sleutelwoorden | Filterbehuizing; Filterfles; Filtercontainer |
| Veelzijdigheid | Kan worden gebruikt voor zowel warm als koud water |
|---|---|
| Pakket omvat | 2 fittingen per pack |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Materiaal | Messing |
| Makkelijk te gebruiken | Geen tools vereist voor installatie |
| Werking | handmatig |
|---|---|
| Functie | nauwkeurige stroomregeling |
| Naam | Handmatige filterklep van hoge kwaliteit |
| Bouw | Duurzame, lange levensduur |
| Functie | waterbehandelingsstroomcontrole |
| Gewicht | 3.5 kg |
|---|---|
| Capiciteit | 7L |
| Specificatie | 4040/8040/4021 |
| Pakket | 20 -stcs/doos |
| naadloze pijpleiding | 300 psi bedrijfsdruk |
| Verpakking | Karton |
|---|---|
| Sollicitatie | Waterbehandeling |
| Binnenvoering | epoxyhars |
| Haven | Tianjin |
| Functie | Membraanhuisvesting |
| Productnaam | 1:1 afvalverhouding 6-traps 100 GPD Pomploos RO-systeem |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 100 liter per dag |
| Filters | PP+GAC+CTO+RO+T33 (kokosnootmateriaal met jodiumwaarde 1050)+ALKALINE FILTER |
| Accessoires | 2 steeksleutels+tankventiel+3/8'' slangen+handleiding etc. |
| Verpakking Details | Kleur vak |
| Filterpatroon | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Capaciteit | 50-500 gallons per dag |
| Inlaatwaterdruk | 0,1 mpa - 0,4 mpa |
| Watertemperatuur | 5℃ - 38℃ |
| Drain | 304 roestvrijstalen kraan |
| Filterpatroon | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Capaciteit | 50-500 gallons per dag |
| Inlaatwaterdruk | 0,1 mpa - 0,4 mpa |
| Watertemperatuur | 5℃ - 38℃ |
| Drain | 304 roestvrijstalen kraan |