| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| KAŻDA | 7l |
| Specyfikacja | 4040/8040/4021 |
| Pakiet | 20pcs/karton |
| przewód rurociągowy | 300 psi ciśnienia roboczego |
| Nazwa produktu | 10 -calowe białe okrągłe czapkę niebieską obudowę filtra Filtr |
|---|---|
| Porty | Kobieta 1/4 " |
| Typ | Pojedynczy etap |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Słowa kluczowe | Obudowa filtra; Butelka do filtru; Pojemnik na filtr |
| Wszechstronność | Może być używane zarówno do gorącej, jak i zimnej wody |
|---|---|
| Pakiet obejmuje | 2 złączki na paczkę |
| Gwarancja | 1 -letnia ograniczona gwarancja |
| Tworzywo | Mosiądz |
| Łatwy w użyciu | Brak narzędzi do instalacji |
| Działanie | Podręcznik |
|---|---|
| Funkcja | precyzyjna kontrola przepływu |
| Nazwa | Wysokiej jakości ręczne zawór filtra |
| Budowa | trwałe, długie życie |
| Funkcjonować | Kontrola przepływu wody |
| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| KAŻDA | 7l |
| Specyfikacja | 4040/8040/4021 |
| Pakiet | 20pcs/karton |
| przewód rurociągowy | 300 psi ciśnienia roboczego |
| Uszczelka | Karton |
|---|---|
| Aplikacja | Obróbka wody |
| Wewnętrzna podszewka | żywica epoksydowa |
| Port | Tianjin |
| Funkcja | Obudowa membrany |
| Nazwa produktu | Stosunek odpadów 1:1, 6-stopniowy, 100 GPD Bezpompowy system RO |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 100 galonów dziennie |
| Filtry | PP+GAC+CTO+RO+T33 (materiał z łupin orzecha kokosowego o liczbie jodowej 1050)+FILTR ALKALICZNY |
| Akcesoria | 2 klucze + zawór zbiornika + rurka 3/8'' + instrukcja obsługi itp. |
| Szczegóły pakowania | Kolorowe pudełko |
| Filtruj kaset | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Pojemność | 50-500 galonów dziennie |
| Ciśnienie wody wlotowej | 0,1MPA - 0,4 MPA |
| Temperatura wody | 5 ℃ - 38 ℃ |
| Kran | 304 kran ze stali nierdzewnej |
| Filtruj kaset | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Pojemność | 50-500 galonów dziennie |
| Ciśnienie wody wlotowej | 0,1MPA - 0,4 MPA |
| Temperatura wody | 5 ℃ - 38 ℃ |
| Kran | 304 kran ze stali nierdzewnej |