| Filtruj kaset | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Pojemność | 50-500 galonów dziennie |
| Ciśnienie wody wlotowej | 0,1MPA - 0,4 MPA |
| Temperatura wody | 5 ℃ - 38 ℃ |
| Kran | 304 kran ze stali nierdzewnej |
| Filtruj kaset | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Pojemność | 50-500 galonów dziennie |
| Ciśnienie wody wlotowej | 0,1MPA - 0,4 MPA |
| Temperatura wody | 5 ℃ - 38 ℃ |
| Kran | 304 kran ze stali nierdzewnej |
| Nazwa produktu | Strona główna Systemy Ro Systemy filtracji wody dla domu, 3000 GPD Filtracja wody System odwróconej |
|---|---|
| Typ | Części filtra wody, membrana odwróconej osmozy |
| Aplikacja | Oczyszczanie wody, uzdatnianie wody przemysłowej, woda przemysłowa, farmaceutyczna itp., woda pitna |
| Tworzywo | Aromatyczny element filmu kompozytowego poliamidu |
| używać | Wkłady zamienne do filtra wody Pur |
| Nazwa produktu | 3213-600 Membrana odwróconej osmozy |
|---|---|
| Pojemność | 600 GPD |
| Zastosowanie | Krajowy system wody RO |
| Odrzucenie soli | 96% |
| Szczegóły pakowania | worek pp + karton |
| Nazwa produktu | 3013-800 Membrana RO |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 800 GPD |
| Typ | Odwrócona osmoza |
| Rozmiar porów membrany | 0,0001 mikrona |
| Ciśnienie pracy | 0,3 ~ 0,8 MPa |
| Nazwa produktu | 10 -calowa jednoetapowa obudowa białego filtra |
|---|---|
| Tworzywo | Plastikowy |
| Wlot/gniazdka | 1/4'' |
| Typ mieszkaniowy | 5 '', 10 '' |
| Wyroby z materiałów objętych pozycją 8528 | Osad PP; UDF/GAC; CTO; PP Filtr łańcuchowy; PPLETED FILTR /DIY |
| Metoda filtracji | Filtracja mechaniczna |
|---|---|
| Oryginalny | Chiny |
| Rozmiar | 10 cali |
| Pakiet transportowy | Karton/pudełko |
| Standard | 28 mm |
| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| KAŻDA | 7l |
| Specyfikacja | 4040/8040/4021 |
| Pakiet | 20pcs/karton |
| przewód rurociągowy | 300 psi ciśnienia roboczego |
| Metoda filtracji | Filtracja mechaniczna |
|---|---|
| Oryginalny | Chiny |
| Rozmiar | 10 cali |
| Pakiet transportowy | Karton/pudełko |
| Standard | 28 mm |
| Odsolenie | 99,2% |
|---|---|
| Obowiązująca temperatura | 5-40 ℃ |
| Wskaźnik odsalania | 99,2% |
| Rozwiązanie NaCl | 1500 ppm |
| Maksymalne ciśnienie | 600 psi |