| Filtre kartuşu | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Kapasite | Günde 50-500 galon |
| Giriş Suyu Basıncı | 0.1MPA - 0.4MPA |
| Su Sıcaklığı | 5°C - 38°C |
| Musluk | 304 paslanmaz çelik musluk |
| Filtre kartuşu | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Kapasite | Günde 50-500 galon |
| Giriş Suyu Basıncı | 0.1MPA - 0.4MPA |
| Su sıcaklığı | 5°C - 38°C |
| Musluk | 304 paslanmaz çelik musluk |
| Ürün adı | Ana Sayfa Ro Sistemleri Ev İçin Su Filtrasyon Sistemleri,3000 GPD Su Filtrasyon Ters Osmoz Sistemi,T |
|---|---|
| Tip | Su Filtresi Parçaları, Ters Osmoz membranı |
| Başvuru | Su Arıtma, endüstriyel su arıtma, Endüstriyel, ilaç vb., içme suyu |
| Malzeme | Aromatik poliamid kompozit film elemanı |
| kullanmak | Pur Su Filtresi Yedek Kartuşları |
| Ürün adı | 3213-600 Ters Osmoz Membranı |
|---|---|
| Kapasite | 600 GPD |
| Başvuru | Evsel RO Su Sistemi |
| tuz reddi | %96 |
| Ambalaj bilgileri | pp torba + karton |
| Ürün adı | 3013-800 RO Membran |
|---|---|
| Akış Hızı | 800 GPD |
| Tip | Ters Osmoz |
| Diyafram gözenek boyutu | 0,0001 Mikron |
| Çalışma Basıncı | 0,3~0,8 MPa |
| Ürün adı | 10 inç tek aşamalı beyaz filtre muhafazası |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| Giriş/çıkış | 1/4'' |
| Konut türü | 5 '', 10 '' |
| Filtre Kartuşları | PP tortusu; UDF/GAC; CTO; Pp dize filtresi; PP Pileli Filtre /DIY |
| Filtrasyon yöntemi | Mekanik Filtrasyon |
|---|---|
| Orijinal | Çin |
| Boyut | 10 inç |
| Taşıma paketi | Karton/kutu |
| Standart | 28 mm |
| Ağırlık | 3.5kg |
|---|---|
| Özgünlük | 7l |
| Spesifikasyon | 4040/8040/4021 |
| Paketi | 20pcs/karton |
| dikişsiz boru hattı | 300 psi çalışma basıncı |
| Filtrasyon yöntemi | Mekanik Filtrasyon |
|---|---|
| Orijinal | Çin |
| Boyut | 10 inç |
| Taşıma paketi | Karton/kutu |
| Standart | 28 mm |
| tuzdan arındırma | %99,2 |
|---|---|
| Uygulanabilir sıcaklık | 5-40°C |
| Tuzdan arındırma oranı | %99,2 |
| Nacl Çözümü | 1500 ppm |
| Maksimum baskı | 600 psi |