| Κασέτα φίλτρου | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Ικανότητα | 50-500 γαλόνια την ημέρα |
| Πίεση νερού εισόδου | 0,1MPa - 0,4MPa |
| Θερμοκρασία νερού | 5℃ - 38℃ |
| Κεραμβάκι | 304 βρύση από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Φυσίγγιο φίλτρου | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Ικανότητα | 50-500 γαλόνια την ημέρα |
| Πίεση νερού εισόδου | 0,1MPa - 0,4MPa |
| Θερμοκρασία νερού | 5℃ - 38℃ |
| Κεραμβάκι | 304 βρύση από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Όνομα προϊόντος | Home Ro Systems Συστήματα φιλτραρίσματος νερού για το σπίτι, 3000 GPD Σύστημα αντίστροφης όσμωσης φι |
|---|---|
| Τύπος | Μέρη φίλτρου νερού, μεμβράνη αντίστροφης όσμωσης |
| Εφαρμογή | Καθαρισμός νερού, βιομηχανική επεξεργασία νερού, βιομηχανική, φαρμακευτική και κ.λπ., πόσιμο νερό |
| Υλικό | Στοιχείο σύνθετου φιλμ αρωματικού πολυαμιδίου |
| χρήση | Ανταλλακτικά φυσίγγια φίλτρου νερού Pur |
| Όνομα προϊόντος | 3213-600 Μεμβράνη Αντίστροφης Όσμωσης |
|---|---|
| Ικανότητα | 600 GPD |
| Εφαρμογή | Οικιακό σύστημα ύδρευσης RO |
| Απορρόφηση Αλατιού | 96% |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τσάντα + χαρτοκιβώτιο PP |
| Όνομα προϊόντος | 3013-800 RO μεμβράνη |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 800 GPD |
| Τύπος | Αντίστροφη όσμωση |
| Μέγεθος πόρων διαφράγματος | 0.0001 μικρών |
| Πίεση Εργασίας | 0,3~0,8 Mpa |
| Όνομα προϊόντος | 10 ιντσών περιβλήματος λευκού φίλτρου μονής σκηνής |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| Είσοδος/έξοδος | 1/4» |
| Τύπος κατοικίας | 5 '', 10 '' |
| Καρτρίτζες φίλτρου | PP ίζημα. UDF/GAC; ΚΟΤ; Φίλτρο συμβολοσειράς PP. PP Pleated Filter /DIY |
| Μέθοδος διήθησης | Μηχανική διήθηση |
|---|---|
| Πρωτότυπο | Κίνα |
| Μέγεθος | 10 ίντσες |
| Πακέτο μεταφορών | Κουτί/κουτί |
| Πρότυπο | 28 mm |
| Βάρος | 3.5 κιλά |
|---|---|
| Αρμονία | 7L |
| Προσδιορισμός | 4040/8040/4021 |
| Πακέτο | 20pcs/χαρτοκιβώτιο |
| αδιάβροχο αγωγό | 300 PSI Λειτουργική πίεση |
| Μέθοδος διήθησης | Μηχανική διήθηση |
|---|---|
| Πρωτότυπο | Κίνα |
| Μέγεθος | 10 ίντσες |
| Πακέτο μεταφορών | Κουτί/κουτί |
| Πρότυπο | 28 mm |
| Αφαλάτωση | 990,2% |
|---|---|
| Ισχύουσα θερμοκρασία | 5-40 °C |
| Ποσοστό αφαλάτωσης | 990,2% |
| Λύση ΝαCl | 1500ppm |
| Μέγιστη πίεση | 600 PSI |