| Ικανότητα | 50-100 γαλόνια την ημέρα |
|---|---|
| Λειτουργίες | Καθαρό νερό, 5-98℃ Κρύο και Ζεστό Νερό |
| Χρήση | Πόσιμο νερό, παρασκευή καφέ, v γάλα, παρασκευή τσαγιού κ.λπ. για το νοικοκυριό |
| Η διάρκεια ζωής του φίλτρου | 12-24 μήνες |
| Πηγή τροφοδοσίας | Νερό βρύσης |
| Όνομα προϊόντος | 3216-800 Μεμβράνη Αντίστροφης Όσμωσης |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα | 800 GPD |
| Απορρόφηση Αλατιού | 97% |
| Τύπος | Σύστημα επεξεργασίας καθαρού νερού |
| Εφαρμογή | Νερό για Πίσιμο |
| Μέθοδος διήθησης | Μηχανική διήθηση |
|---|---|
| Πρωτότυπο | Κίνα |
| Μέγεθος | 10 ίντσες |
| Πακέτο μεταφορών | Κουτί/κουτί |
| Πρότυπο | 28 mm |
| Ευστροφία | Μπορεί να χρησιμοποιηθεί τόσο για ζεστό όσο και για κρύο νερό |
|---|---|
| Το πακέτο περιλαμβάνει | 2 εξαρτήματα ανά πακέτο |
| Εγγύηση | Περιορισμένη εγγύηση 1 έτους |
| Υλικό | Ορείχαλκος |
| Εύχρηστος | Δεν απαιτούνται εργαλεία για την εγκατάσταση |
| Μέγιστη θερμοκρασία εργασίας | 120 ° C (248,0 ° F) |
|---|---|
| Ειδική βαρύτητα | 1.2-1.4 g/cm3 |
| Μέγεθος σωματιδίων | 0,3-1,2 mm |
| Εμφάνιση | Σφαιρικές χάντρες |
| Διαλυτότητα | Αδιάλυτος |