| Βασικά στοιχεία | Μεμβράνη RO |
|---|---|
| Βάρος | 15 κιλά |
| Διάσταση (l*w*h) | 101.6x9.97x9.97cm |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικό στοιχείο μεμβράνης RO |
| Απορρόφηση Αλατιού | > 99% |
| Βάρος | 3.5 κιλά |
|---|---|
| Αρμονία | 7L |
| Προσδιορισμός | 4040/8040/4021 |
| Πακέτο | 20pcs/χαρτοκιβώτιο |
| αδιάβροχο αγωγό | 300 PSI Λειτουργική πίεση |
| Όνομα προϊόντος | 20 ίντσες 2 στάδιο μπλε λεπτό περίβλημα φίλτρου |
|---|---|
| Τύπος | Μοναδικό στάδιο |
| Υλικό προϊόντος | PP |
| Μέγεθος θύρας εισόδου / εξόδου | Πλαστικό 1/2 "ή 3/4" |
| Καρτρίτζες φίλτρου | ΫΙΥ |
| Ευστροφία | Μπορεί να χρησιμοποιηθεί τόσο για ζεστό όσο και για κρύο νερό |
|---|---|
| Το πακέτο περιλαμβάνει | 2 εξαρτήματα ανά πακέτο |
| Εγγύηση | Περιορισμένη εγγύηση 1 έτους |
| Υλικό | Ορείχαλκος |
| Εύχρηστος | Δεν απαιτούνται εργαλεία για την εγκατάσταση |
| Αφαλάτωση | 990,2% |
|---|---|
| Ισχύουσα θερμοκρασία | 5-40 °C |
| Ποσοστό αφαλάτωσης | 990,2% |
| Λύση ΝαCl | 1500ppm |
| Μέγιστη πίεση | 600 PSI |
| Βάρος | 3.5 κιλά |
|---|---|
| Αρμονία | 7L |
| Προσδιορισμός | 4040/8040/4021 |
| Πακέτο | 20pcs/χαρτοκιβώτιο |
| αδιάβροχο αγωγό | 300 PSI Λειτουργική πίεση |
| Βάρος | 3.5 κιλά |
|---|---|
| Αρμονία | 7L |
| Προσδιορισμός | 4040/8040/4021 |
| Πακέτο | 20pcs/χαρτοκιβώτιο |
| αδιάβροχο αγωγό | 300 PSI Λειτουργική πίεση |