| Çekirdek bileşenler | RO Membran |
|---|---|
| Ağırlık | 15 KG |
| Boyut (l*w*h) | 101.6x9.97x9.97cm |
| Ürün adı | Endüstriyel RO membran elemanı |
| tuz reddi | >% 99 |
| Ağırlık | 3.5kg |
|---|---|
| Özgünlük | 7l |
| Spesifikasyon | 4040/8040/4021 |
| Paketi | 20pcs/karton |
| dikişsiz boru hattı | 300 psi çalışma basıncı |
| Ürün adı | 20 inç 2 aşamalı mavi ince filtre muhafazası |
|---|---|
| Tip | Tek aşamalı |
| Ürün malzemesi | PP |
| Giriş / çıkış bağlantı noktaları boyutu | 1/2 "veya 3/4" plastik |
| Filtre Kartuşları | DIY |
| Çok yönlülük | Hem sıcak hem de soğuk su için kullanılabilir |
|---|---|
| Paket içerir | Paket başına 2 bağlantı parçası |
| Garanti | 1 yıllık sınırlı garanti |
| Malzeme | Pirinç |
| Kullanımı kolay | Kurulum için araç gerekmez |
| tuzdan arındırma | %99,2 |
|---|---|
| Uygulanabilir sıcaklık | 5-40°C |
| Tuzdan arındırma oranı | %99,2 |
| Nacl Çözümü | 1500 ppm |
| Maksimum baskı | 600 psi |
| Ağırlık | 3.5kg |
|---|---|
| Özgünlük | 7l |
| Spesifikasyon | 4040/8040/4021 |
| Paketi | 20pcs/karton |
| dikişsiz boru hattı | 300 psi çalışma basıncı |
| Ağırlık | 3.5kg |
|---|---|
| Özgünlük | 7l |
| Spesifikasyon | 4040/8040/4021 |
| Paketi | 20pcs/karton |
| dikişsiz boru hattı | 300 psi çalışma basıncı |