| Ürün adı | 3413-1000 Ters Osmoz Membranı |
|---|---|
| GPD kapasitesi | 1000 GPD |
| mikron oranı | 0,0001 Mikron |
| İşlev | Su Arıtma Tesisi |
| Ambalaj bilgileri | pp torba + karton |
| Ürün adı | RO Membran |
|---|---|
| Akış Hızı | 500GSYİH (78,85L/saat) |
| Malzeme | Poliamidler |
| Başvuru | Otel, Ticari, Evsel Su Arıtma |
| Anahtar kelime | RO Membran |
| Ürün adı | 3012-400GPD RO Membran |
|---|---|
| Tip | Su Filtresi Parçaları, Ters Osmoz |
| Başvuru | Su Arıtma, su arıtma, Endüstriyel, ilaç vb., içme suyu |
| kullanmak | Ev Lavabo Altında Su Filtresi Sistemi, Su filtresi parçaları |
| Medyayı Filtrele | Aromatik poliamid kompozit film elemanı |
| Ürün adı | RO Membran |
|---|---|
| Tip | Su Filtresi Parçaları, Ters Osmoz |
| Başvuru | Su Arıtma, su arıtma, Endüstriyel, ilaç vb., içme suyu |
| kullanmak | Ev Lavabo Altında Su Filtresi Sistemi, Su filtresi parçaları |
| Medyayı Filtrele | Aromatik poliamid kompozit film elemanı |
| Ürün adı | 600 GPD RO Membranı |
|---|---|
| Tip | Su Filtresi Parçaları, Ters Osmoz |
| Başvuru | Su Arıtma, su arıtma, Endüstriyel, ilaç vb., içme suyu |
| kullanmak | Ev Lavabo Altında Su Filtresi Sistemi, Su filtresi parçaları |
| Medyayı Filtrele | Aromatik poliamid kompozit film elemanı |
| Filtre kartuşu | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Kapasite | Günde 50-500 galon |
| Giriş Suyu Basıncı | 0.1MPA - 0.4MPA |
| Su Sıcaklığı | 5°C - 38°C |
| Musluk | 304 paslanmaz çelik musluk |
| Filtre kartuşu | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Kapasite | Günde 50-500 galon |
| Giriş Suyu Basıncı | 0.1MPA - 0.4MPA |
| Su Sıcaklığı | 5°C - 38°C |
| Musluk | 304 paslanmaz çelik musluk |
| Filtre kartı | PP+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Kapasite | Günde 75-800 galon |
| Giriş Suyu Basıncı | 0.1MPA - 0.4MPA |
| Su Sıcaklığı | 5°C - 38°C |
| Musluk | 304 paslanmaz çelik musluk |
| Ürün adı | Ana Sayfa Ro Sistemleri Ev İçin Su Filtrasyon Sistemleri,3000 GPD Su Filtrasyon Ters Osmoz Sistemi,T |
|---|---|
| Tip | Su Filtresi Parçaları, Ters Osmoz membranı |
| Başvuru | Su Arıtma, endüstriyel su arıtma, Endüstriyel, ilaç vb., içme suyu |
| Malzeme | Aromatik poliamid kompozit film elemanı |
| kullanmak | Pur Su Filtresi Yedek Kartuşları |
| Ürün adı | 3012-500gpd RO Membran |
|---|---|
| Tip | Su Filtresi Parçaları, Ters Osmoz |
| Başvuru | Su Arıtma, su arıtma, Endüstriyel, ilaç vb., içme suyu |
| kullanmak | Ev Lavabo Altında Su Filtresi Sistemi, Su filtresi parçaları |
| Medyayı Filtrele | Aromatik poliamid kompozit film elemanı |