| Komponenty podstawowe | RO Membrane |
|---|---|
| Waga | 15 KG |
| Wymiar (l*w*h) | 101,6x9,97x9,97 cm |
| Nazwa produktu | Industrial Ro Membrane Element |
| Odrzucenie soli | > 99% |
| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| KAŻDA | 7l |
| Specyfikacja | 4040/8040/4021 |
| Pakiet | 20pcs/karton |
| przewód rurociągowy | 300 psi ciśnienia roboczego |
| Nazwa produktu | 20 -calowy 2 -etapowy niebieski szczupły obudowa filtra |
|---|---|
| Typ | Pojedynczy etap |
| Materiał produktu | Pp |
| Rozmiar portów wlotowych / wylotowych | Plastik 1/2 "lub 3/4" |
| Wyroby z materiałów objętych pozycją 8528 | DIY |
| Wszechstronność | Może być używane zarówno do gorącej, jak i zimnej wody |
|---|---|
| Pakiet obejmuje | 2 złączki na paczkę |
| Gwarancja | 1 -letnia ograniczona gwarancja |
| Tworzywo | Mosiądz |
| Łatwy w użyciu | Brak narzędzi do instalacji |
| Odsolenie | 99,2% |
|---|---|
| Obowiązująca temperatura | 5-40 ℃ |
| Wskaźnik odsalania | 99,2% |
| Rozwiązanie NaCl | 1500 ppm |
| Maksymalne ciśnienie | 600 psi |
| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| KAŻDA | 7l |
| Specyfikacja | 4040/8040/4021 |
| Pakiet | 20pcs/karton |
| przewód rurociągowy | 300 psi ciśnienia roboczego |
| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| KAŻDA | 7l |
| Specyfikacja | 4040/8040/4021 |
| Pakiet | 20pcs/karton |
| przewód rurociągowy | 300 psi ciśnienia roboczego |