| اجزای اصلی | غشای |
|---|---|
| وزن | 15 کیلو گرم |
| بعد (l*w*h) | 101.6x9.97x9.97cm |
| نام محصول | عنصر غشای RO صنعتی |
| دفع نمک | > 99 ٪ |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
|---|---|
| ضرر | 7 لیتر |
| مشخصات | 4040/8040/4021 |
| بسته بندی کردن | 20 قطعه/کارتن |
| خط لوله بدون درز | فشار عملیاتی 300 psi |
| نام محصول | محفظه فیلتر باریک آبی 20 اینچ 2 مرحله ای |
|---|---|
| نوع | یک مرحله |
| مواد تولیدی | PP |
| درگاه ورودی / خروجی اندازه | پلاستیک 1/2 "یا 3/4" |
| کارتریج های فیلتر | DIY |
| تطبیق پذیری | می تواند برای آب گرم و گرم استفاده شود |
|---|---|
| بسته شامل | 2 اتصالات در هر بسته |
| ضمانت | 1 سال ضمانت محدود |
| مادی | برنج |
| استفاده آسان | هیچ ابزاری برای نصب لازم نیست |
| نمک زدایی | 99.2٪ |
|---|---|
| دمای قابل اجرا | ۵ تا ۴۰ درجه سانتیگراد |
| میزان تخلیه | 99.2٪ |
| راه حل NaCl | 1500 دور در دقیقه |
| حداکثر فشار | 600 psi |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
|---|---|
| ضرر | 7 لیتر |
| مشخصات | 4040/8040/4021 |
| بسته بندی کردن | 20 قطعه/کارتن |
| خط لوله بدون درز | فشار عملیاتی 300 psi |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
|---|---|
| ضرر | 7 لیتر |
| مشخصات | 4040/8040/4021 |
| بسته بندی کردن | 20 قطعه/کارتن |
| خط لوله بدون درز | فشار عملیاتی 300 psi |