| Ağırlık | 3.5kg |
|---|---|
| Özgünlük | 7l |
| Spesifikasyon | 4040/8040/4021 |
| Paketi | 20pcs/karton |
| dikişsiz boru hattı | 300 psi çalışma basıncı |
| Ürün adı | 10 "tek aşamalı beyaz yuvarlak kapak mavi temiz filtre muhafazası |
|---|---|
| Port | 1/4 "dişi dişli |
| Tip | Tek aşamalı |
| Malzeme | Plastik |
| Anahtar Kelimeler | Filtre muhafazası; Filtre şişesi; Filtre kabı |
| Çok yönlülük | Hem sıcak hem de soğuk su için kullanılabilir |
|---|---|
| Paket içerir | Paket başına 2 bağlantı parçası |
| Garanti | 1 yıllık sınırlı garanti |
| Malzeme | Pirinç |
| Kullanımı kolay | Kurulum için araç gerekmez |
| Ameliyat | Manuel |
|---|---|
| Özellik | hassas akış kontrolü |
| İsim | Yüksek kaliteli manuel filtre vanası |
| Yapı | dayanıklı, uzun servis ömrü |
| İşlev | Su arıtma akışı kontrolü |
| Ağırlık | 3.5kg |
|---|---|
| Özgünlük | 7l |
| Spesifikasyon | 4040/8040/4021 |
| Paketi | 20pcs/karton |
| dikişsiz boru hattı | 300 psi çalışma basıncı |
| Paketleme | Karton |
|---|---|
| Başvuru | Su arıtma |
| İç astar | epoksi reçinesi |
| Liman | Tianjin |
| Özellik | Membran muhafazası |
| Ürün adı | 1:1 atık oranı 6 aşamalı 100 GPD Pompasız RO sistemi |
|---|---|
| Akış Hızı | Günde 100 galon |
| Filtreler | PP+GAC+CTO+RO+T33(1050 İyot değerli hindistan cevizi kabuğu malzemesi)+ALKALİ FİLTRE |
| Aksesuarlar | 2 anahtar + tank vale + 3/8'' boru + manuel vb. |
| Ambalaj bilgileri | Renk Kutusu |
| Filtre kartuşu | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Kapasite | Günde 50-500 galon |
| Giriş Suyu Basıncı | 0.1MPA - 0.4MPA |
| Su Sıcaklığı | 5°C - 38°C |
| Musluk | 304 paslanmaz çelik musluk |
| Filtre kartuşu | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Kapasite | Günde 50-500 galon |
| Giriş Suyu Basıncı | 0.1MPA - 0.4MPA |
| Su Sıcaklığı | 5°C - 38°C |
| Musluk | 304 paslanmaz çelik musluk |