| Çok yönlülük | Hem sıcak hem de soğuk su için kullanılabilir |
|---|---|
| Paket içerir | Paket başına 2 bağlantı parçası |
| Garanti | 1 yıllık sınırlı garanti |
| Malzeme | Pirinç |
| Kullanımı kolay | Kurulum için araç gerekmez |
| tuzdan arındırma | %99,2 |
|---|---|
| Uygulanabilir sıcaklık | 5-40°C |
| Tuzdan arındırma oranı | %99,2 |
| Nacl Çözümü | 1500 ppm |
| Maksimum baskı | 600 psi |
| Ağırlık | 3.5kg |
|---|---|
| Özgünlük | 7l |
| Spesifikasyon | 4040/8040/4021 |
| Paketi | 20pcs/karton |
| dikişsiz boru hattı | 300 psi çalışma basıncı |
| Ürün adı | 10 "tek aşamalı beyaz kapak mavi temiz filtre muhafazası |
|---|---|
| Tip | Tek aşamalı |
| Port | 1/4 "dişi dişli |
| Genel Boyutlar | 10 "x 2.5" |
| kullanmak | Hane halkı ön filtreleme |
| Çok yönlülük | Hem sıcak hem de soğuk su için kullanılabilir |
|---|---|
| Paket içerir | Paket başına 2 bağlantı parçası |
| Garanti | 1 yıllık sınırlı garanti |
| Malzeme | Pirinç |
| Kullanımı kolay | Kurulum için araç gerekmez |
| Çok yönlülük | Hem sıcak hem de soğuk su için kullanılabilir |
|---|---|
| Paket içerir | Paket başına 2 bağlantı parçası |
| Garanti | 1 yıllık sınırlı garanti |
| Malzeme | Pirinç |
| Kullanımı kolay | Kurulum için araç gerekmez |
| Ağırlık | 3.5kg |
|---|---|
| Özgünlük | 7l |
| Spesifikasyon | 4040/8040/4021 |
| Paketi | 20pcs/karton |
| dikişsiz boru hattı | 300 psi çalışma basıncı |
| Ağırlık | 3.5kg |
|---|---|
| Özgünlük | 7l |
| Spesifikasyon | 4040/8040/4021 |
| Paketi | 20pcs/karton |
| dikişsiz boru hattı | 300 psi çalışma basıncı |