| تطبیق پذیری | می تواند برای آب گرم و گرم استفاده شود |
|---|---|
| بسته شامل | 2 اتصالات در هر بسته |
| ضمانت | 1 سال ضمانت محدود |
| مادی | برنج |
| استفاده آسان | هیچ ابزاری برای نصب لازم نیست |
| نمک زدایی | 99.2٪ |
|---|---|
| دمای قابل اجرا | ۵ تا ۴۰ درجه سانتیگراد |
| میزان تخلیه | 99.2٪ |
| راه حل NaCl | 1500 دور در دقیقه |
| حداکثر فشار | 600 psi |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
|---|---|
| ضرر | 7 لیتر |
| مشخصات | 4040/8040/4021 |
| بسته بندی کردن | 20 قطعه/کارتن |
| خط لوله بدون درز | فشار عملیاتی 300 psi |
| نام محصول | 10 اینچ کلاه سفید یک مرحله ای مسکن فیلتر شفاف آبی |
|---|---|
| نوع | یک مرحله |
| درگاه | 1/4 اینچ رشته زن |
| ابعاد کلی | 10 "x 2.5" |
| استفاده کردن | پیشگیری از خانه |
| تطبیق پذیری | می تواند برای آب گرم و گرم استفاده شود |
|---|---|
| بسته شامل | 2 اتصالات در هر بسته |
| ضمانت | 1 سال ضمانت محدود |
| مادی | برنج |
| استفاده آسان | هیچ ابزاری برای نصب لازم نیست |
| تطبیق پذیری | می تواند برای آب گرم و گرم استفاده شود |
|---|---|
| بسته شامل | 2 اتصالات در هر بسته |
| ضمانت | 1 سال ضمانت محدود |
| مادی | برنج |
| استفاده آسان | هیچ ابزاری برای نصب لازم نیست |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
|---|---|
| ضرر | 7 لیتر |
| مشخصات | 4040/8040/4021 |
| بسته بندی کردن | 20 قطعه/کارتن |
| خط لوله بدون درز | فشار عملیاتی 300 psi |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
|---|---|
| ضرر | 7 لیتر |
| مشخصات | 4040/8040/4021 |
| بسته بندی کردن | 20 قطعه/کارتن |
| خط لوله بدون درز | فشار عملیاتی 300 psi |