| حداکثر کار Temperatufe | 120 درجه سانتیگراد (248.0 درجه فارنهایت) |
|---|---|
| جاذبه خاص | 1.2-1.4 G/cm3 |
| اندازه ذرات | 0.3-1.2 میلی متر |
| ظاهر | مهره های کروی |
| حلالیت | نامحلول |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
|---|---|
| ضرر | 7 لیتر |
| مشخصات | 4040/8040/4021 |
| بسته بندی کردن | 20 قطعه/کارتن |
| خط لوله بدون درز | فشار عملیاتی 300 psi |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
|---|---|
| ضرر | 7 لیتر |
| مشخصات | 4040/8040/4021 |
| بسته بندی کردن | 20 قطعه/کارتن |
| خط لوله بدون درز | فشار عملیاتی 300 psi |
| کارتریج پیش فیلتر | 20x2.5 "(رسوب PP+UDF/GAC+CTO) |
|---|---|
| غشای | ULP3013-400 ، ULP3013-600 ، ULP3013-800 |
| ظرفیت | 50-500 گالن در روز |
| فشار آب ورودی | 0.1MPa - 0.4MPa |
| دمای آب | 5 - 38 درجه سانتیگراد |
| کارتریج پیش فیلتر | 20x2.5 "(رسوب PP+UDF/GAC+CTO) |
|---|---|
| غشای | ULP3013-400 ، ULP3013-600 ، ULP3013-800 |
| ظرفیت | 400GPD 600GPD 800GPD |
| فشار آب ورودی | 0.1MPa - 0.4MPa |
| دمای آب | 5 - 38 درجه سانتیگراد |
| عمل | کتابچه راهنمای |
|---|---|
| نشان | کنترل دقیق جریان |
| نام | دریچه فیلتر دستی با کیفیت بالا |
| ساخت و ساز | دوام و طولانی مدت خدمات |
| عمل | کنترل جریان تصفیه آب |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
|---|---|
| ضرر | 7 لیتر |
| مشخصات | 4040/8040/4021 |
| بسته بندی کردن | 20 قطعه/کارتن |
| خط لوله بدون درز | فشار عملیاتی 300 psi |
| لامپ UV | 4 - 55W |
|---|---|
| نوع محرک | برقی |
| قدرت لامپ UV | مشخص نشده است |
| حداکثر فشار | مشخص نشده است |
| فشار | 0.6 مگاپیکال |
| تطبیق پذیری | می تواند برای آب گرم و گرم استفاده شود |
|---|---|
| بسته شامل | 2 اتصالات در هر بسته |
| ضمانت | 1 سال ضمانت محدود |
| مادی | برنج |
| استفاده آسان | هیچ ابزاری برای نصب لازم نیست |
| تطبیق پذیری | می تواند برای آب گرم و گرم استفاده شود |
|---|---|
| بسته شامل | 2 اتصالات در هر بسته |
| ضمانت | 1 سال ضمانت محدود |
| مادی | برنج |
| استفاده آسان | هیچ ابزاری برای نصب لازم نیست |