| Μέγιστη θερμοκρασία εργασίας | 120 ° C (248,0 ° F) |
|---|---|
| Ειδική βαρύτητα | 1.2-1.4 g/cm3 |
| Μέγεθος σωματιδίων | 0,3-1,2 mm |
| Εμφάνιση | Σφαιρικές χάντρες |
| Διαλυτότητα | Αδιάλυτος |
| Βάρος | 3.5 κιλά |
|---|---|
| Αρμονία | 7L |
| Προσδιορισμός | 4040/8040/4021 |
| Πακέτο | 20pcs/χαρτοκιβώτιο |
| αδιάβροχο αγωγό | 300 PSI Λειτουργική πίεση |
| Βάρος | 3.5 κιλά |
|---|---|
| Αρμονία | 7L |
| Προσδιορισμός | 4040/8040/4021 |
| Πακέτο | 20pcs/χαρτοκιβώτιο |
| αδιάβροχο αγωγό | 300 PSI Λειτουργική πίεση |
| Προ κασέτα φίλτρων | 20x2.5 "(ΡΡ ιζήματα+UDF/GAC+CTO) |
|---|---|
| Μεμβράνη RO | ULP3013-400, ULP3013-600, ULP3013-800 |
| Ικανότητα | 50-500 γαλόνια την ημέρα |
| Πίεση νερού εισόδου | 0,1MPa - 0,4MPa |
| Θερμοκρασία νερού | 5℃ - 38℃ |
| Προ κασέτα φίλτρων | 20x2.5 "(ΡΡ ιζήματα+UDF/GAC+CTO) |
|---|---|
| Μεμβράνη RO | ULP3013-400, ULP3013-600, ULP3013-800 |
| Ικανότητα | 400gpd 600gpd 800gpd |
| Πίεση νερού εισόδου | 0,1MPa - 0,4MPa |
| Θερμοκρασία νερού | 5℃ - 38℃ |
| Λειτουργία | εγχειρίδιο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | ακριβής έλεγχος ροής |
| Ονομα | Βαλβίδα χειροκίνητου φίλτρου υψηλής ποιότητας |
| Κατασκευή | Ανθεκτική, μακριά ζωή υπηρεσιών |
| Λειτουργία | έλεγχος ροής επεξεργασίας νερού |
| Βάρος | 3.5 κιλά |
|---|---|
| Αρμονία | 7L |
| Προσδιορισμός | 4040/8040/4021 |
| Πακέτο | 20pcs/χαρτοκιβώτιο |
| αδιάβροχο αγωγό | 300 PSI Λειτουργική πίεση |
| Φώτα UV | 4 - 55W |
|---|---|
| Οδηγός τύπου | Ηλεκτρικός |
| Δύναμη λαμπτήρα UV | Δεν καθορίζεται |
| Μέγιστη πίεση | Δεν καθορίζεται |
| Πίεση εργασίας | 0,6MPa |
| Ευστροφία | Μπορεί να χρησιμοποιηθεί τόσο για ζεστό όσο και για κρύο νερό |
|---|---|
| Το πακέτο περιλαμβάνει | 2 εξαρτήματα ανά πακέτο |
| Εγγύηση | Περιορισμένη εγγύηση 1 έτους |
| Υλικό | Ορείχαλκος |
| Εύχρηστος | Δεν απαιτούνται εργαλεία για την εγκατάσταση |
| Ευστροφία | Μπορεί να χρησιμοποιηθεί τόσο για ζεστό όσο και για κρύο νερό |
|---|---|
| Το πακέτο περιλαμβάνει | 2 εξαρτήματα ανά πακέτο |
| Εγγύηση | Περιορισμένη εγγύηση 1 έτους |
| Υλικό | Ορείχαλκος |
| Εύχρηστος | Δεν απαιτούνται εργαλεία για την εγκατάσταση |