| Αφαλάτωση | 990,2% |
|---|---|
| Ισχύουσα θερμοκρασία | 5-40 °C |
| Ποσοστό αφαλάτωσης | 990,2% |
| Λύση ΝαCl | 1500ppm |
| Μέγιστη πίεση | 600 PSI |
| Αφαλάτωση | 990,2% |
|---|---|
| Ισχύουσα θερμοκρασία | 5-40 °C |
| Ποσοστό αφαλάτωσης | 990,2% |
| Λύση ΝαCl | 1500ppm |
| Μέγιστη πίεση | 600 PSI |
| Αφαλάτωση | 990,2% |
|---|---|
| Ισχύουσα θερμοκρασία | 5-40 °C |
| Ποσοστό αφαλάτωσης | 990,2% |
| Λύση ΝαCl | 1500ppm |
| Μέγιστη πίεση | 600 PSI |
| Όνομα προϊόντος | 3012-400GPD RO μεμβράνη |
|---|---|
| Τύπος | Ανταλλακτικά φίλτρου νερού, αντίστροφη όσμωση |
| Εφαρμογή | Καθαρισμός νερού, επεξεργασία νερού, βιομηχανικό, φαρμακευτικό και κ.λπ., πόσιμο νερό |
| χρήση | Σύστημα φίλτρου νερού οικιακής χρήσης κάτω από το νεροχύτη, εξαρτήματα φίλτρου νερού |
| Φιλτράρισμα μέσων | Στοιχείο σύνθετου φιλμ αρωματικού πολυαμιδίου |
| Όνομα προϊόντος | Μεμβράνη RO |
|---|---|
| Τύπος | Ανταλλακτικά φίλτρου νερού, αντίστροφη όσμωση |
| Εφαρμογή | Καθαρισμός νερού, επεξεργασία νερού, βιομηχανικό, φαρμακευτικό και κ.λπ., πόσιμο νερό |
| χρήση | Σύστημα φίλτρου νερού οικιακής χρήσης κάτω από το νεροχύτη, εξαρτήματα φίλτρου νερού |
| Φιλτράρισμα μέσων | Στοιχείο σύνθετου φιλμ αρωματικού πολυαμιδίου |
| Όνομα προϊόντος | 3013-600 RO Μεμβράνη |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 600 GPD |
| Χρήση | Εστιατόριο Ξενοδοχείο |
| Είδος | Αντιστροφή όσμωσης φίλτρων νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τσάντα + χαρτοκιβώτιο PP |
| Αφαλάτωση | 990,2% |
|---|---|
| Ισχύουσα θερμοκρασία | 5-40 °C |
| Ποσοστό αφαλάτωσης | 990,2% |
| Λύση ΝαCl | 1500ppm |
| Μέγιστη πίεση | 600 PSI |
| Αφαλάτωση | 990,2% |
|---|---|
| Ισχύουσα θερμοκρασία | 5-40 °C |
| Ποσοστό αφαλάτωσης | 990,2% |
| Λύση ΝαCl | 1500ppm |
| Μέγιστη πίεση | 600 PSI |
| Κασέτα φίλτρου | Κασέτες φίλτρου 6 σε 1 (PP+FOF+ACF+PP+RO+Post ACF) |
|---|---|
| Ικανότητα | 50-100 γαλόνια την ημέρα |
| Λειτουργίες | Καθαρό νερό, Μασήστε παγομηχανή, 5-98℃ Κρύο και Ζεστό Νερό |
| Χρήση | Πόσιμο νερό, παρασκευή καφέ, v γάλα, παρασκευή τσαγιού κ.λπ. για το νοικοκυριό |
| Η διάρκεια ζωής του φίλτρου | 12-24 μήνες |
| Όνομα προϊόντος | Μεμβράνη RYM-3013-400 RO |
|---|---|
| Τύπος | Μέρη φίλτρων νερού |
| Χωρητικότητα ροής | 400GPD |
| Απορρόφηση Αλατιού | 0,97% |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τσάντα + χαρτοκιβώτιο PP |