| Αφαλάτωση | 990,2% |
|---|---|
| Ισχύουσα θερμοκρασία | 5-40 °C |
| Ποσοστό αφαλάτωσης | 990,2% |
| Λύση ΝαCl | 1500ppm |
| Μέγιστη πίεση | 600 PSI |
| Αφαλάτωση | 990,2% |
|---|---|
| Ισχύουσα θερμοκρασία | 5-40 °C |
| Ποσοστό αφαλάτωσης | 990,2% |
| Λύση ΝαCl | 1500ppm |
| Μέγιστη πίεση | 600 PSI |
| Κασέτα φίλτρου | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Ικανότητα | 50-500 γαλόνια την ημέρα |
| Πίεση νερού εισόδου | 0,1MPa - 0,4MPa |
| Θερμοκρασία νερού | 5℃ - 38℃ |
| Κεραμβάκι | 304 βρύση από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Όνομα προϊόντος | FRP RO μεμβράνη πίεση πίεσης |
|---|---|
| Μήκος | 33cm |
| Τύπος πίεσης | 300psi, 450psi, 600psi, 1000psi, 1200psi, 1600psi, 2000psi |
| Μεμβράνη RO | 8040 4040 2540 4021 2521 ... |
| Υλικό | Ενισχυμένο πλαστικό από υαλοβάμβακα |
| Αφαλάτωση | 990,2% |
|---|---|
| Ισχύουσα θερμοκρασία | 5-40 °C |
| Ποσοστό αφαλάτωσης | 990,2% |
| Λύση ΝαCl | 1500ppm |
| Μέγιστη πίεση | 600 PSI |
| Αφαλάτωση | 990,2% |
|---|---|
| Ισχύουσα θερμοκρασία | 5-40 °C |
| Ποσοστό αφαλάτωσης | 990,2% |
| Λύση ΝαCl | 1500ppm |
| Μέγιστη πίεση | 600 PSI |
| Αφαλάτωση | 990,2% |
|---|---|
| Ισχύουσα θερμοκρασία | 5-40 °C |
| Ποσοστό αφαλάτωσης | 990,2% |
| Λύση ΝαCl | 1500ppm |
| Μέγιστη πίεση | 600 PSI |
| Αφαλάτωση | 990,2% |
|---|---|
| Ισχύουσα θερμοκρασία | 5-40 °C |
| Ποσοστό αφαλάτωσης | 990,2% |
| Λύση ΝαCl | 1500ppm |
| Μέγιστη πίεση | 600 PSI |
| Όνομα προϊόντος | Home Ro Systems Συστήματα φιλτραρίσματος νερού για το σπίτι, 75GPD σύστημα φιλτραρίσματος νερού αντί |
|---|---|
| Τύπος | Σύστημα επεξεργασίας νερού αντίστροφης όσμωσης, σύστημα επεξεργασίας καθαρού νερού |
| Εφαρμογή | Καθαρισμός νερού, επεξεργασία νερού, βιομηχανικό, φαρμακευτικό και κ.λπ., πόσιμο νερό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τσάντα + χαρτοκιβώτιο PP |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| ΦΙΛΤΡΟ CARTRIGE | PP+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Ικανότητα | 50-500 γαλόνια την ημέρα |
| Πίεση νερού εισόδου | 0,1MPa - 0,4MPa |
| Θερμοκρασία νερού | 5℃ - 38℃ |
| Κεραμβάκι | 304 βρύση από ανοξείδωτο χάλυβα |