| Odsolenie | 99,2% |
|---|---|
| Obowiązująca temperatura | 5-40 ℃ |
| Wskaźnik odsalania | 99,2% |
| Rozwiązanie NaCl | 1500 ppm |
| Maksymalne ciśnienie | 600 psi |
| Odsolenie | 99,2% |
|---|---|
| Obowiązująca temperatura | 5-40 ℃ |
| Wskaźnik odsalania | 99,2% |
| Rozwiązanie NaCl | 1500 ppm |
| Maksymalne ciśnienie | 600 psi |
| Filtruj kaset | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Pojemność | 50-500 galonów dziennie |
| Ciśnienie wody wlotowej | 0,1MPA - 0,4 MPA |
| Temperatura wody | 5 ℃ - 38 ℃ |
| Kran | 304 kran ze stali nierdzewnej |
| Nazwa produktu | FRP RO Membrane Housing Naczynia ciśnieniowe |
|---|---|
| Długość | 33 CM |
| Typ ciśnienia | 300PSI, 450PSI, 600PSI, 1000PSI, 1200PSI, 1600PSI, 2000PSI |
| RO Membrane | 8040 4040 2540 4021 2521 ... |
| Tworzywo | Tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym |
| Odsolenie | 99,2% |
|---|---|
| Obowiązująca temperatura | 5-40 ℃ |
| Wskaźnik odsalania | 99,2% |
| Rozwiązanie NaCl | 1500 ppm |
| Maksymalne ciśnienie | 600 psi |
| Odsolenie | 99,2% |
|---|---|
| Obowiązująca temperatura | 5-40 ℃ |
| Wskaźnik odsalania | 99,2% |
| Rozwiązanie NaCl | 1500 ppm |
| Maksymalne ciśnienie | 600 psi |
| Odsolenie | 99,2% |
|---|---|
| Obowiązująca temperatura | 5-40 ℃ |
| Wskaźnik odsalania | 99,2% |
| Rozwiązanie NaCl | 1500 ppm |
| Maksymalne ciśnienie | 600 psi |
| Odsolenie | 99,2% |
|---|---|
| Obowiązująca temperatura | 5-40 ℃ |
| Wskaźnik odsalania | 99,2% |
| Rozwiązanie NaCl | 1500 ppm |
| Maksymalne ciśnienie | 600 psi |
| Nazwa produktu | Strona główna Systemy Ro Systemy filtracji wody dla domu, 75GPD Filtracja wody System odwróconej osm |
|---|---|
| Typ | System uzdatniania wody odwróconej osmozy, system uzdatniania czystej wody |
| Aplikacja | Oczyszczanie wody, uzdatnianie wody, woda przemysłowa, farmaceutyczna itp., woda pitna |
| Szczegóły pakowania | worek pp + karton |
| Czas dostawy | 10-15 dni roboczych |
| Filtruj naboje | PP+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Pojemność | 50-500 galonów dziennie |
| Ciśnienie wody wlotowej | 0,1MPA - 0,4 MPA |
| Temperatura wody | 5 ℃ - 38 ℃ |
| Kran | 304 kran ze stali nierdzewnej |