| نمک زدایی | 99.2٪ |
|---|---|
| دمای قابل اجرا | ۵ تا ۴۰ درجه سانتیگراد |
| میزان تخلیه | 99.2٪ |
| راه حل NaCl | 1500 دور در دقیقه |
| حداکثر فشار | 600 psi |
| نمک زدایی | 99.2٪ |
|---|---|
| دمای قابل اجرا | ۵ تا ۴۰ درجه سانتیگراد |
| میزان تخلیه | 99.2٪ |
| راه حل NaCl | 1500 دور در دقیقه |
| حداکثر فشار | 600 psi |
| کارتریج فیلتر | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| ظرفیت | 50-500 گالن در روز |
| فشار آب ورودی | 0.1MPa - 0.4MPa |
| دمای آب | 5 - 38 درجه سانتیگراد |
| شير آب | 304 شیر آب از جنس استنلس استیل |
| نام محصول | FRP RO MOMBRANE PRESSION PRASSE |
|---|---|
| طول | 33 سانتی متر |
| نوع فشار | 300PSI ، 450PSI ، 600PSI ، 1000PSI ، 1200PSI ، 1600PSI ، 2000PSI |
| غشای | 8040 4040 2540 4021 2521 ... |
| مادی | پلاستیک تقویت شده با فیبرگلاس |
| نمک زدایی | 99.2٪ |
|---|---|
| دمای قابل اجرا | ۵ تا ۴۰ درجه سانتیگراد |
| میزان تخلیه | 99.2٪ |
| راه حل NaCl | 1500 دور در دقیقه |
| حداکثر فشار | 600 psi |
| نمک زدایی | 99.2٪ |
|---|---|
| دمای قابل اجرا | ۵ تا ۴۰ درجه سانتیگراد |
| میزان تخلیه | 99.2٪ |
| راه حل NaCl | 1500 دور در دقیقه |
| حداکثر فشار | 600 psi |
| نمک زدایی | 99.2٪ |
|---|---|
| دمای قابل اجرا | ۵ تا ۴۰ درجه سانتیگراد |
| میزان تخلیه | 99.2٪ |
| راه حل NaCl | 1500 دور در دقیقه |
| حداکثر فشار | 600 psi |
| نمک زدایی | 99.2٪ |
|---|---|
| دمای قابل اجرا | ۵ تا ۴۰ درجه سانتیگراد |
| میزان تخلیه | 99.2٪ |
| راه حل NaCl | 1500 دور در دقیقه |
| حداکثر فشار | 600 psi |
| نام محصول | سیستم های تصفیه آب Home Ro Systems برای خانه، سیستم اسمز معکوس تصفیه آب 75GPD، سیستم آب آشامیدنی اسم |
|---|---|
| تایپ کنید | سیستم تصفیه آب اسمز معکوس، سیستم تصفیه آب خالص |
| برنامه | تصفیه آب، تصفیه آب، صنعتی، دارویی و غیره، آب آشامیدنی |
| جزئیات بسته بندی | pp کیسه + کارتن |
| زمان تحویل | 10-15 روز کاری |
| کارتن | PP+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| ظرفیت | 50-500 گالن در روز |
| فشار آب ورودی | 0.1MPa - 0.4MPa |
| دمای آب | 5 - 38 درجه سانتیگراد |
| شير آب | 304 شیر آب از جنس استنلس استیل |