| نمک زدایی | 99.2٪ |
|---|---|
| دمای قابل اجرا | ۵ تا ۴۰ درجه سانتیگراد |
| میزان تخلیه | 99.2٪ |
| راه حل NaCl | 1500 دور در دقیقه |
| حداکثر فشار | 600 psi |
| نمک زدایی | 99.2٪ |
|---|---|
| دمای قابل اجرا | ۵ تا ۴۰ درجه سانتیگراد |
| میزان تخلیه | 99.2٪ |
| راه حل NaCl | 1500 دور در دقیقه |
| حداکثر فشار | 600 psi |
| نمک زدایی | 99.2٪ |
|---|---|
| دمای قابل اجرا | ۵ تا ۴۰ درجه سانتیگراد |
| میزان تخلیه | 99.2٪ |
| راه حل NaCl | 1500 دور در دقیقه |
| حداکثر فشار | 600 psi |
| نام محصول | غشاء RO 3012-400GPD |
|---|---|
| تایپ کنید | قطعات فیلتر آب، اسمز معکوس |
| برنامه | تصفیه آب، تصفیه آب، صنعتی، دارویی و غیره، آب آشامیدنی |
| استفاده کنید | سیستم فیلتر آب خانگی زیر سینک، قطعات فیلتر آب |
| فیلتر رسانه | عنصر فیلم کامپوزیت پلی آمید معطر |
| نام محصول | غشای |
|---|---|
| تایپ کنید | قطعات فیلتر آب، اسمز معکوس |
| برنامه | تصفیه آب، تصفیه آب، صنعتی، دارویی و غیره، آب آشامیدنی |
| استفاده کنید | سیستم فیلتر آب خانگی زیر سینک، قطعات فیلتر آب |
| فیلتر رسانه | عنصر فیلم کامپوزیت پلی آمید معطر |
| نام محصول | غشاء RO 3013-600 |
|---|---|
| نرخ جریان | 600 GPD |
| استفاده | دفتر رستوران هتل خانه |
| مورد | اسمز معکوس فیلتر آب |
| جزئیات بسته بندی | pp کیسه + کارتن |
| نمک زدایی | 99.2٪ |
|---|---|
| دمای قابل اجرا | ۵ تا ۴۰ درجه سانتیگراد |
| میزان تخلیه | 99.2٪ |
| راه حل NaCl | 1500 دور در دقیقه |
| حداکثر فشار | 600 psi |
| نمک زدایی | 99.2٪ |
|---|---|
| دمای قابل اجرا | ۵ تا ۴۰ درجه سانتیگراد |
| میزان تخلیه | 99.2٪ |
| راه حل NaCl | 1500 دور در دقیقه |
| حداکثر فشار | 600 psi |
| کارتریج فیلتر | کارتریج فیلتر 6 در 1 (PP+FOF+ACF+PP+RO+Post ACF) |
|---|---|
| ظرفیت | 50-100 گالن در روز |
| توابع | آب خالص، یخ ساز جویدنی، آب سرد و گرم 5-98 درجه سانتیگراد |
| استفاده | آب آشامیدنی، قهوه درست کردن، شیر، تهیه چای و غیره برای خانه |
| عمر عنصر فیلتر | 12-24 ماه |
| نام محصول | غشاء و فرآیندهای غشایی RYM-3013-400 RO |
|---|---|
| تایپ کنید | قطعات فیلتر آب |
| ظرفیت جریان | 400 GPD |
| دفع نمک | 0.97٪ |
| جزئیات بسته بندی | pp کیسه + کارتن |