| tuzdan arındırma | %99,2 |
|---|---|
| Uygulanabilir sıcaklık | 5-40°C |
| Tuzdan arındırma oranı | %99,2 |
| Nacl Çözümü | 1500 ppm |
| Maksimum baskı | 600 psi |
| tuzdan arındırma | %99,2 |
|---|---|
| Uygulanabilir sıcaklık | 5-40°C |
| Tuzdan arındırma oranı | %99,2 |
| Nacl Çözümü | 1500 ppm |
| Maksimum baskı | 600 psi |
| tuzdan arındırma | %99,2 |
|---|---|
| Uygulanabilir sıcaklık | 5-40°C |
| Tuzdan arındırma oranı | %99,2 |
| Nacl Çözümü | 1500 ppm |
| Maksimum baskı | 600 psi |
| Ürün adı | 3012-400GPD RO Membran |
|---|---|
| Tip | Su Filtresi Parçaları, Ters Osmoz |
| Başvuru | Su Arıtma, su arıtma, Endüstriyel, ilaç vb., içme suyu |
| kullanmak | Ev Lavabo Altında Su Filtresi Sistemi, Su filtresi parçaları |
| Medyayı Filtrele | Aromatik poliamid kompozit film elemanı |
| Ürün adı | RO Membran |
|---|---|
| Tip | Su Filtresi Parçaları, Ters Osmoz |
| Başvuru | Su Arıtma, su arıtma, Endüstriyel, ilaç vb., içme suyu |
| kullanmak | Ev Lavabo Altında Su Filtresi Sistemi, Su filtresi parçaları |
| Medyayı Filtrele | Aromatik poliamid kompozit film elemanı |
| Ürün adı | 3013-600 RO Membran |
|---|---|
| Akış Hızı | 600 GPD |
| Kullanım | Ev Otel Restoran Ofis |
| Öğe | Su Filtresi Osmoz Ters |
| Ambalaj bilgileri | pp torba + karton |
| tuzdan arındırma | %99,2 |
|---|---|
| Uygulanabilir sıcaklık | 5-40°C |
| Tuzdan arındırma oranı | %99,2 |
| Nacl Çözümü | 1500 ppm |
| Maksimum baskı | 600 psi |
| tuzdan arındırma | %99,2 |
|---|---|
| Uygulanabilir sıcaklık | 5-40°C |
| Tuzdan arındırma oranı | %99,2 |
| Nacl Çözümü | 1500 ppm |
| Maksimum baskı | 600 psi |
| Filtre kartuşu | 6'sı 1 Arada Filtre Kartuşları (PP+FOF+ACF+PP+RO+Post ACF) |
|---|---|
| Kapasite | Günde 50-100 galon |
| Fonksiyonlar | Saf su, Çiğneme Buz Makinesi, 5-98°C Soğuk ve Sıcak Su |
| Kullanım | Ev için içme suyu, kahve yapma, süt yapma, çay yapma vb. |
| Filtre Elemanı Ömrü | 12-24 ay |
| Ürün adı | RYM-3013-400 RO Membran |
|---|---|
| Tip | Su Filtresi Parçaları |
| Akış kapasitesi | 400GPD |
| tuz reddi | %0,97 |
| Ambalaj bilgileri | pp torba + karton |