| Maksimum çalışma sıcaklığı | 120 ° C (248.0 ° F) |
|---|---|
| Özgül ağırlık | 1,2-1,4 gr/cm3 |
| Partikül boyutu | 0.3-1.2 mm |
| Dış görünüş | Küresel boncuklar |
| Çözünürlük | Çözünmez |
| Ağırlık | 3.5kg |
|---|---|
| Özgünlük | 7l |
| Spesifikasyon | 4040/8040/4021 |
| Paketi | 20pcs/karton |
| dikişsiz boru hattı | 300 psi çalışma basıncı |
| Ağırlık | 3.5kg |
|---|---|
| Özgünlük | 7l |
| Spesifikasyon | 4040/8040/4021 |
| Paketi | 20pcs/karton |
| dikişsiz boru hattı | 300 psi çalışma basıncı |
| Ön Filtre Kartuşu | 20x2.5 "(PP tortu+UDF/GAC+CTO) |
|---|---|
| RO Membran | ULP3013-400, ULP3013-600, ULP3013-800 |
| Kapasite | Günde 50-500 galon |
| Giriş Suyu Basıncı | 0.1MPA - 0.4MPA |
| Su Sıcaklığı | 5°C - 38°C |
| Ön Filtre Kartuşu | 20x2.5 "(PP tortu+UDF/GAC+CTO) |
|---|---|
| RO Membran | ULP3013-400, ULP3013-600, ULP3013-800 |
| Kapasite | 400gpd 600gpd 800gpd |
| Giriş Suyu Basıncı | 0.1MPA - 0.4MPA |
| Su sıcaklığı | 5°C - 38°C |
| Ameliyat | Manuel |
|---|---|
| Özellik | hassas akış kontrolü |
| İsim | Yüksek kaliteli manuel filtre vanası |
| Yapı | dayanıklı, uzun servis ömrü |
| İşlev | Su arıtma akışı kontrolü |
| Ağırlık | 3.5kg |
|---|---|
| Özgünlük | 7l |
| Spesifikasyon | 4040/8040/4021 |
| Paketi | 20pcs/karton |
| dikişsiz boru hattı | 300 psi çalışma basıncı |
| UV Lambası | 4 - 55W |
|---|---|
| Tahrik tipi | Elektrikli |
| Uv Lamba Gücü | Belirtilmedi |
| Maksimum basınç | Belirtilmedi |
| Çalışma baskısı | 0.6mpa |
| Çok yönlülük | Hem sıcak hem de soğuk su için kullanılabilir |
|---|---|
| Paket içerir | Paket başına 2 bağlantı parçası |
| Garanti | 1 yıllık sınırlı garanti |
| Malzeme | Pirinç |
| Kullanımı kolay | Kurulum için araç gerekmez |
| Çok yönlülük | Hem sıcak hem de soğuk su için kullanılabilir |
|---|---|
| Paket içerir | Paket başına 2 bağlantı parçası |
| Garanti | 1 yıllık sınırlı garanti |
| Malzeme | Pirinç |
| Kullanımı kolay | Kurulum için araç gerekmez |