| Max Working Temperatufe | 120 ° C (248,0 ° F) |
|---|---|
| Soortelijk gewicht | 1.2-1.4 g/cm3 |
| Deeltjesgrootte | 0,3-1,2 mm |
| Verschijning | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
| Oplosbaarheid | Onoplosbaar |
| Gewicht | 3.5 kg |
|---|---|
| Capiciteit | 7L |
| Specificatie | 4040/8040/4021 |
| Pakket | 20 -stcs/doos |
| naadloze pijpleiding | 300 psi bedrijfsdruk |
| Gewicht | 3.5 kg |
|---|---|
| Capiciteit | 7L |
| Specificatie | 4040/8040/4021 |
| Pakket | 20 -stcs/doos |
| naadloze pijpleiding | 300 psi bedrijfsdruk |
| Prefilterpatroon | 20x2.5 "(PP Sediment+UDF/GAC+CTO) |
|---|---|
| RO-membraan | ULP3013-400, ULP3013-600, ULP3013-800 |
| Capaciteit | 50-500 gallons per dag |
| Inlaatwaterdruk | 0,1 mpa - 0,4 mpa |
| Watertemperatuur | 5℃ - 38℃ |
| Prefilterpatroon | 20x2.5 "(PP Sediment+UDF/GAC+CTO) |
|---|---|
| RO -membraan | ULP3013-400, ULP3013-600, ULP3013-800 |
| Capaciteit | 400GPD 600GPD 800GPD |
| Inlaatwaterdruk | 0,1 mpa - 0,4 mpa |
| Watertemperatuur | 5℃ - 38℃ |
| Werking | handmatig |
|---|---|
| Functie | nauwkeurige stroomregeling |
| Naam | Handmatige filterklep van hoge kwaliteit |
| Bouw | Duurzame, lange levensduur |
| Functie | waterbehandelingsstroomcontrole |
| Gewicht | 3.5 kg |
|---|---|
| Capiciteit | 7L |
| Specificatie | 4040/8040/4021 |
| Pakket | 20 -stcs/doos |
| naadloze pijpleiding | 300 psi bedrijfsdruk |
| UV-lamp | 4 - 55W |
|---|---|
| Aangedreven type | Elektrisch |
| UV-lampvermogen | Niet gespecificeerd |
| Maximale druk | Niet gespecificeerd |
| Werkdruk | 0,6 mpa |
| Veelzijdigheid | Kan worden gebruikt voor zowel warm als koud water |
|---|---|
| Pakket omvat | 2 fittingen per pack |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Materiaal | Messing |
| Makkelijk te gebruiken | Geen tools vereist voor installatie |
| Veelzijdigheid | Kan worden gebruikt voor zowel warm als koud water |
|---|---|
| Pakket omvat | 2 fittingen per pack |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Materiaal | Messing |
| Makkelijk te gebruiken | Geen tools vereist voor installatie |