| Veelzijdigheid | Kan worden gebruikt voor zowel warm als koud water |
|---|---|
| Pakket omvat | 2 fittingen per pack |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Materiaal | Messing |
| Makkelijk te gebruiken | Geen tools vereist voor installatie |
| Veelzijdigheid | Kan worden gebruikt voor zowel warm als koud water |
|---|---|
| Pakket omvat | 2 fittingen per pack |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Materiaal | Messing |
| Makkelijk te gebruiken | Geen tools vereist voor installatie |
| Membraan materiaal | Dunne filmcomposite |
|---|---|
| Type | Waterzuiveringssysteem |
| Technologie | Omgekeerde osmose |
| Verpakking Details | De Zak + het Karton van pp |
| Levertijd | 10-15 werkdagen |
| Productnaam | 3413-1000 Omgekeerde osmosemembraan |
|---|---|
| GPD-capaciteit | 1000 GPD |
| Micronsnelheid | 0.0001 micron |
| Functie | Waterzuiveringsinstallatie |
| Verpakking Details | De Zak + het Karton van pp |
| Prefilterpatroon | 20x2.5 "(PP Sediment+UDF/GAC+CTO) |
|---|---|
| RO -membraan | ULP3013-400, ULP3013-600, ULP3013-800 |
| Capaciteit | 400GPD 600GPD 800GPD |
| Inlaatwaterdruk | 0,1 mpa - 0,4 mpa |
| Watertemperatuur | 5℃ - 38℃ |
| Veelzijdigheid | Kan worden gebruikt voor zowel warm als koud water |
|---|---|
| Pakket omvat | 2 fittingen per pack |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Materiaal | Messing |
| Makkelijk te gebruiken | Geen tools vereist voor installatie |
| Veelzijdigheid | Kan worden gebruikt voor zowel warm als koud water |
|---|---|
| Pakket omvat | 2 fittingen per pack |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Materiaal | Messing |
| Makkelijk te gebruiken | Geen tools vereist voor installatie |
| Max Working Temperatufe | 120 ° C (248,0 ° F) |
|---|---|
| Soortelijk gewicht | 1.2-1.4 g/cm3 |
| Deeltjesgrootte | 0,3-1,2 mm |
| Verschijning | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
| Oplosbaarheid | Onoplosbaar |