| Max Working Temperatuufe | 120 ° C (248,0 ° F) |
|---|---|
| Środek ciężkości | 1,2-1,4 G/cm3 |
| Rozmiar cząstek | 0,3-1,2 mm |
| Wygląd | Kuliste koraliki |
| Rozpuszczalność | Nierozpuszczalny |
| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| KAŻDA | 7l |
| Specyfikacja | 4040/8040/4021 |
| Pakiet | 20pcs/karton |
| przewód rurociągowy | 300 psi ciśnienia roboczego |
| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| KAŻDA | 7l |
| Specyfikacja | 4040/8040/4021 |
| Pakiet | 20pcs/karton |
| przewód rurociągowy | 300 psi ciśnienia roboczego |
| Wkład filtra wstępnego | 20x2,5 "(PP Osad+UDF/GAC+CTO) |
|---|---|
| RO Membrane | ULP3013-400, ULP3013-600, ULP3013-800 |
| Pojemność | 50-500 galonów dziennie |
| Ciśnienie wody wlotowej | 0,1MPA - 0,4 MPA |
| Temperatura wody | 5 ℃ - 38 ℃ |
| Wkład filtra wstępnego | 20x2,5 "(PP Osad+UDF/GAC+CTO) |
|---|---|
| RO Membrane | ULP3013-400, ULP3013-600, ULP3013-800 |
| Pojemność | 400GPD 600GPD 800GPD |
| Ciśnienie wody wlotowej | 0,1MPA - 0,4 MPA |
| Temperatura wody | 5 ℃ - 38 ℃ |
| Działanie | Podręcznik |
|---|---|
| Funkcja | precyzyjna kontrola przepływu |
| Nazwa | Wysokiej jakości ręczne zawór filtra |
| Budowa | trwałe, długie życie |
| Funkcjonować | Kontrola przepływu wody |
| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| KAŻDA | 7l |
| Specyfikacja | 4040/8040/4021 |
| Pakiet | 20pcs/karton |
| przewód rurociągowy | 300 psi ciśnienia roboczego |
| Lampa ultrafioletowa | 4 - 55 W. |
|---|---|
| Typ napędzany | Elektryczny |
| Moc lampy UV | Nie określono |
| Maksymalna presja | Nie określono |
| Presja robocza | 0,6MPa |
| Wszechstronność | Może być używane zarówno do gorącej, jak i zimnej wody |
|---|---|
| Pakiet obejmuje | 2 złączki na paczkę |
| Gwarancja | 1 -letnia ograniczona gwarancja |
| Tworzywo | Mosiądz |
| Łatwy w użyciu | Brak narzędzi do instalacji |
| Wszechstronność | Może być używane zarówno do gorącej, jak i zimnej wody |
|---|---|
| Pakiet obejmuje | 2 złączki na paczkę |
| Gwarancja | 1 -letnia ograniczona gwarancja |
| Tworzywo | Mosiądz |
| Łatwy w użyciu | Brak narzędzi do instalacji |