| Odsolenie | 99,2% |
|---|---|
| Obowiązująca temperatura | 5-40 ℃ |
| Wskaźnik odsalania | 99,2% |
| Rozwiązanie NaCl | 1500 ppm |
| Maksymalne ciśnienie | 600 psi |
| Odsolenie | 99,2% |
|---|---|
| Obowiązująca temperatura | 5-40 ℃ |
| Wskaźnik odsalania | 99,2% |
| Rozwiązanie NaCl | 1500 ppm |
| Maksymalne ciśnienie | 600 psi |
| Odsolenie | 99,2% |
|---|---|
| Obowiązująca temperatura | 5-40 ℃ |
| Wskaźnik odsalania | 99,2% |
| Rozwiązanie NaCl | 1500 ppm |
| Maksymalne ciśnienie | 600 psi |
| Nazwa produktu | Membrana RO 3012-400GPD |
|---|---|
| Typ | Części filtrów wody, odwrócona osmoza |
| Aplikacja | Oczyszczanie wody, uzdatnianie wody, woda przemysłowa, farmaceutyczna itp., woda pitna |
| używać | System filtra wody pod zlewem do użytku domowego, części filtra wody |
| Filtruj media | Aromatyczny element filmu kompozytowego poliamidu |
| Nazwa produktu | RO Membrane |
|---|---|
| Typ | Części filtrów wody, odwrócona osmoza |
| Aplikacja | Oczyszczanie wody, uzdatnianie wody, woda przemysłowa, farmaceutyczna itp., woda pitna |
| używać | System filtra wody pod zlewem do użytku domowego, części filtra wody |
| Filtruj media | Aromatyczny element filmu kompozytowego poliamidu |
| Nazwa produktu | 3013-600 Membrana RO |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 600 GPD |
| Stosowanie | Strona główna Hotel Restauracja Biuro |
| Przedmiot | Odwrócona osmoza filtra wody |
| Szczegóły pakowania | worek pp + karton |
| Odsolenie | 99,2% |
|---|---|
| Obowiązująca temperatura | 5-40 ℃ |
| Wskaźnik odsalania | 99,2% |
| Rozwiązanie NaCl | 1500 ppm |
| Maksymalne ciśnienie | 600 psi |
| Odsolenie | 99,2% |
|---|---|
| Obowiązująca temperatura | 5-40 ℃ |
| Wskaźnik odsalania | 99,2% |
| Rozwiązanie NaCl | 1500 ppm |
| Maksymalne ciśnienie | 600 psi |
| Filtruj kaset | Wkłady filtracyjne 6 w 1 (PP+FOF+ACF+PP+RO+Po ACF) |
|---|---|
| Pojemność | 50-100 galonów dziennie |
| Funkcje | Czysta woda, kostkarka do lodu do żucia, zimna i gorąca woda o temperaturze 5–98 ℃ |
| Stosowanie | Woda pitna, przygotowywanie kawy, v mleka, przygotowywanie herbaty itp. dla gospodarstwa domowego |
| Filtr Element Life | 12-24 miesięcy |
| Nazwa produktu | RYM-3013-400 Membrana RO |
|---|---|
| Typ | Części filtra wody |
| Wydajność przepływu | 400 GPD |
| Odrzucenie soli | 0,97% |
| Szczegóły pakowania | worek pp + karton |