| Ontzilting | 990,2% |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 5-40 °C |
| Ontziltingspercentage | 990,2% |
| NaCl-Oplossing | 1500 ppm |
| Maximale druk | 600 psi |
| Gewicht | 3.5 kg |
|---|---|
| Capiciteit | 7L |
| Specificatie | 4040/8040/4021 |
| Pakket | 20 -stcs/doos |
| naadloze pijpleiding | 300 psi bedrijfsdruk |
| Gewicht | 3.5 kg |
|---|---|
| Capiciteit | 7L |
| Specificatie | 4040/8040/4021 |
| Pakket | 20 -stcs/doos |
| naadloze pijpleiding | 300 psi bedrijfsdruk |
| Filtratiestadia | 5-7 |
|---|---|
| Type | Omgekeerde osmose |
| Membraangrootte | 1,8 inch diameter |
| Voedingswaterbron | Kraanwater |
| Garantie | 1-5 jaar |
| Gewicht | 3.5 kg |
|---|---|
| Capiciteit | 7L |
| Specificatie | 4040/8040/4021 |
| Pakket | 20 -stcs/doos |
| naadloze pijpleiding | 300 psi bedrijfsdruk |
| Gewicht | 3.5 kg |
|---|---|
| Capiciteit | 7L |
| Specificatie | 4040/8040/4021 |
| Pakket | 20 -stcs/doos |
| naadloze pijpleiding | 300 psi bedrijfsdruk |
| Gewicht | 3.5 kg |
|---|---|
| Capiciteit | 7L |
| Specificatie | 4040/8040/4021 |
| Pakket | 20 -stcs/doos |
| naadloze pijpleiding | 300 psi bedrijfsdruk |
| Gewicht | 3.5 kg |
|---|---|
| Capiciteit | 7L |
| Specificatie | 4040/8040/4021 |
| Pakket | 20 -stcs/doos |
| naadloze pijpleiding | 300 psi bedrijfsdruk |
| Gewicht | 3.5 kg |
|---|---|
| Capiciteit | 7L |
| Specificatie | 4040/8040/4021 |
| Pakket | 20 -stcs/doos |
| naadloze pijpleiding | 300 psi bedrijfsdruk |
| Gewicht | 3.5 kg |
|---|---|
| Capiciteit | 7L |
| Specificatie | 4040/8040/4021 |
| Pakket | 20 -stcs/doos |
| naadloze pijpleiding | 300 psi bedrijfsdruk |