| Filterpatroon | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Capaciteit | 50-500 gallons per dag |
| Inlaatwaterdruk | 0,1 mpa - 0,4 mpa |
| Watertemperatuur | 5℃ - 38℃ |
| Drain | 304 roestvrijstalen kraan |
| Filterpatroon | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Capaciteit | 50-500 gallons per dag |
| Inlaatwaterdruk | 0,1 mpa - 0,4 mpa |
| Watertemperatuur | 5℃ - 38℃ |
| Drain | 304 roestvrijstalen kraan |
| Productnaam | Home Ro Systems Waterfiltratiesystemen voor thuis, 3000 GPD Waterfiltratie Omgekeerde osmosesysteem, |
|---|---|
| Type | Waterfilteronderdelen, membraan voor omgekeerde osmose |
| Sollicitatie | Waterzuivering, industriële waterbehandeling, industrieel, farmaceutisch en etc., drinkwater |
| Materiaal | Aromatisch polyamide composiet filmelement |
| gebruik | Pur-waterfiltervervangingscartridges |
| Productnaam | 3213-600 Omgekeerde osmosemembraan |
|---|---|
| Capaciteit | 600 GPD |
| Toepassing | Huishoudelijk RO-watersysteem |
| Zoutverwerping | 96% |
| Verpakking Details | De Zak + het Karton van pp |
| Productnaam | 3013-800 RO-membraan |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 800 GPD |
| Type | Omgekeerde osmose |
| Diafragmaporiegrootte | 0.0001 micron |
| Werkdruk | 0,3 ~ 0,8 MPa |
| Productnaam | 10 inch witfase witte filterbehuizing |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Inlet/outlet | 1/4“ |
| Woontype | 5 '', 10 '' |
| Filterpatronen | PP -sediment; UDF/GAC; CTO; PP String -filter; PP geplooide filter /diy |
| Filtratiemethode | Mechanische Filtratie |
|---|---|
| Origineel | China |
| Maat | 10 inch |
| Transportpakket | Doos/doos |
| Standaard | 28 mm |
| Gewicht | 3.5 kg |
|---|---|
| Capiciteit | 7L |
| Specificatie | 4040/8040/4021 |
| Pakket | 20 -stcs/doos |
| naadloze pijpleiding | 300 psi bedrijfsdruk |
| Filtratiemethode | Mechanische Filtratie |
|---|---|
| Origineel | China |
| Maat | 10 inch |
| Transportpakket | Doos/doos |
| Standaard | 28 mm |
| Ontzilting | 990,2% |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 5-40 °C |
| Ontziltingspercentage | 990,2% |
| NaCl-Oplossing | 1500 ppm |
| Maximale druk | 600 psi |