| Capaciteit | 50-100 liter per dag |
|---|---|
| Functies | Zuiver water, 5-98℃ koud en warm water |
| Gebruik | Drinkwater, koffie zetten, v melk, thee zetten etc. voor het huishouden |
| Filterelementleven | 12-24 maanden |
| Voedingswaterbron | Kraanwater |
| Productnaam | 3216-800 Omgekeerde osmosemembraan |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 800 GPD |
| Zoutverwerping | 97% |
| Type | Zuiver waterbehandelingssysteem |
| Sollicitatie | Drinkwater |
| Filtratiemethode | Mechanische Filtratie |
|---|---|
| Origineel | China |
| Maat | 10 inch |
| Transportpakket | Doos/doos |
| Standaard | 28 mm |
| Veelzijdigheid | Kan worden gebruikt voor zowel warm als koud water |
|---|---|
| Pakket omvat | 2 fittingen per pack |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Materiaal | Messing |
| Makkelijk te gebruiken | Geen tools vereist voor installatie |
| Max Working Temperatufe | 120 ° C (248,0 ° F) |
|---|---|
| Soortelijk gewicht | 1.2-1.4 g/cm3 |
| Deeltjesgrootte | 0,3-1,2 mm |
| Verschijning | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
| Oplosbaarheid | Onoplosbaar |