| Kapasite | Günde 50-100 galon |
|---|---|
| Fonksiyonlar | Saf su, 5-98°C Soğuk ve Sıcak Su |
| Kullanım | Ev için içme suyu, kahve yapma, süt yapma, çay yapma vb. |
| Filtre Elemanı Ömrü | 12-24 ay |
| Yem Su Kaynağı | Musluk suyu |
| Ürün adı | 3216-800 Ters Osmoz Membranı |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 800 GPD |
| tuz reddi | % 97 |
| Tip | Saf su arıtma sistemi |
| Başvuru | İçme suyu |
| Filtrasyon yöntemi | Mekanik Filtrasyon |
|---|---|
| Orijinal | Çin |
| Boyut | 10 inç |
| Taşıma paketi | Karton/kutu |
| Standart | 28 mm |
| Çok yönlülük | Hem sıcak hem de soğuk su için kullanılabilir |
|---|---|
| Paket içerir | Paket başına 2 bağlantı parçası |
| Garanti | 1 yıllık sınırlı garanti |
| Malzeme | Pirinç |
| Kullanımı kolay | Kurulum için araç gerekmez |
| Maksimum çalışma sıcaklığı | 120 ° C (248.0 ° F) |
|---|---|
| Özgül ağırlık | 1,2-1,4 gr/cm3 |
| Partikül boyutu | 0.3-1.2 mm |
| Dış görünüş | Küresel boncuklar |
| Çözünürlük | Çözünmez |