| Φυσίγγιο φίλτρου | PCB+RO |
|---|---|
| Ικανότητα | 800 γαλόνια ανά ημέρα |
| Πίεση νερού εισόδου | 0,1MPa - 0,4MPa |
| Θερμοκρασία νερού | 5℃ - 38℃ |
| Ενεργοποιημένος άνθρακας | κέλυφος καρύδας |
| Αφαλάτωση | 990,2% |
|---|---|
| Ισχύουσα θερμοκρασία | 5-40 °C |
| Ποσοστό αφαλάτωσης | 990,2% |
| Λύση ΝαCl | 1500ppm |
| Μέγιστη πίεση | 600 PSI |
| Αφαλάτωση | 990,2% |
|---|---|
| Ισχύουσα θερμοκρασία | 5-40 °C |
| Ποσοστό αφαλάτωσης | 990,2% |
| Λύση ΝαCl | 1500ppm |
| Μέγιστη πίεση | 600 PSI |
| Όνομα προϊόντος | 3012-500gpd RO μεμβράνη |
|---|---|
| Τύπος | Ανταλλακτικά φίλτρου νερού, αντίστροφη όσμωση |
| Εφαρμογή | Καθαρισμός νερού, επεξεργασία νερού, βιομηχανικό, φαρμακευτικό και κ.λπ., πόσιμο νερό |
| χρήση | Σύστημα φίλτρου νερού οικιακής χρήσης κάτω από το νεροχύτη, εξαρτήματα φίλτρου νερού |
| Φιλτράρισμα μέσων | Στοιχείο σύνθετου φιλμ αρωματικού πολυαμιδίου |
| Όνομα προϊόντος | 600 GPD RO μεμβράνη |
|---|---|
| Τύπος | Ανταλλακτικά φίλτρου νερού, αντίστροφη όσμωση |
| Εφαρμογή | Καθαρισμός νερού, επεξεργασία νερού, βιομηχανικό, φαρμακευτικό και κ.λπ., πόσιμο νερό |
| χρήση | Σύστημα φίλτρου νερού οικιακής χρήσης κάτω από το νεροχύτη, εξαρτήματα φίλτρου νερού |
| Φιλτράρισμα μέσων | Στοιχείο σύνθετου φιλμ αρωματικού πολυαμιδίου |
| Όνομα προϊόντος | Μεμβράνη RO |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 500 GDP (78,85 L/H) |
| Υλικό | Πολυαμίδες |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχειακό, Εμπορικό, Οικιακό Καθαρισμός Νερού |
| Λέξη-κλειδί | Μεμβράνη RO |
| Αφαλάτωση | 990,2% |
|---|---|
| Ισχύουσα θερμοκρασία | 5-40 °C |
| Ποσοστό αφαλάτωσης | 990,2% |
| Λύση ΝαCl | 1500ppm |
| Μέγιστη πίεση | 600 PSI |
| Αφαλάτωση | 990,2% |
|---|---|
| Ισχύουσα θερμοκρασία | 5-40 °C |
| Ποσοστό αφαλάτωσης | 990,2% |
| Λύση ΝαCl | 1500ppm |
| Μέγιστη πίεση | 600 PSI |
| Αφαλάτωση | 990,2% |
|---|---|
| Ισχύουσα θερμοκρασία | 5-40 °C |
| Ποσοστό αφαλάτωσης | 990,2% |
| Λύση ΝαCl | 1500ppm |
| Μέγιστη πίεση | 600 PSI |
| Αφαλάτωση | 990,2% |
|---|---|
| Ισχύουσα θερμοκρασία | 5-40 °C |
| Ποσοστό αφαλάτωσης | 990,2% |
| Λύση ΝαCl | 1500ppm |
| Μέγιστη πίεση | 600 PSI |