| Çekirdek bileşenler | RO Membran |
|---|---|
| Ağırlık | 15 KG |
| Boyut (l*w*h) | 101.6x9.97x9.97cm |
| Ürün adı | Endüstriyel RO membran elemanı |
| tuz reddi | >% 99 |
| Filtre kartuşu | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Kapasite | Günde 50-500 galon |
| Giriş Suyu Basıncı | 0.1MPA - 0.4MPA |
| Su Sıcaklığı | 5°C - 38°C |
| Musluk | 304 paslanmaz çelik musluk |
| Filtre kartuşu | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| İsim | Renineralizasyonlu RO su sistemi |
| Kapasite | 75gpd (1.57l/dk) |
| Giriş Suyu Basıncı | 0.1MPA - 0.4MPA |
| Su sıcaklığı | 5°C - 38°C |
| tuzdan arındırma | %99,2 |
|---|---|
| Uygulanabilir sıcaklık | 5-40°C |
| Tuzdan arındırma oranı | %99,2 |
| Nacl Çözümü | 1500 ppm |
| Maksimum baskı | 600 psi |
| Filtre kartı | PP+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Kapasite | Günde 50-500 galon |
| Giriş Suyu Basıncı | 0.1MPA - 0.4MPA |
| Su sıcaklığı | 5°C - 38°C |
| Musluk | 304 paslanmaz çelik musluk |
| Filtre kartı | PP+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Kapasite | Günde 75-800 galon |
| Giriş Suyu Basıncı | 0.1MPA - 0.4MPA |
| Su Sıcaklığı | 5°C - 38°C |
| Musluk | 304 paslanmaz çelik musluk |
| Filtre kartuşu | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Kapasite | Günde 50-500 galon |
| Giriş Suyu Basıncı | 0.1MPA - 0.4MPA |
| Su Sıcaklığı | 5°C - 38°C |
| Musluk | 304 paslanmaz çelik musluk |
| Filtre kartuşu | PP+UDF+CTO+RO+T33 |
|---|---|
| Kapasite | Günde 50-500 galon |
| Giriş Suyu Basıncı | 0.1MPA - 0.4MPA |
| Su Sıcaklığı | 5°C - 38°C |
| Musluk | 304 paslanmaz çelik musluk |
| Ürün adı | 100 GPD Ters Osmoz (RO) membranı |
|---|---|
| Tip | Ters Osmoz Su Arıtma Sistemi, Saf Su Arıtma Sistemi |
| Başvuru | Su Arıtma, su arıtma vb., içme suyu |
| İşlev | Saf su üretimi, Su Arıtma makinesi, RO su arıtma, Tatlı Su Üretimi, su filtre tesisi makinesi |
| Ambalaj bilgileri | pp torba + karton |
| Filtre kartuşu | PCB+RO |
|---|---|
| Kapasite | Günde 800 Galon |
| Giriş Suyu Basıncı | 0.1MPA - 0.4MPA |
| Su sıcaklığı | 5°C - 38°C |
| Aktif karbon | hindistancevizi kabuğu |