| Productnaam | 3213-600 Omgekeerde osmosemembraan |
|---|---|
| Capaciteit | 600 GPD |
| Toepassing | Huishoudelijk RO-watersysteem |
| Zoutverwerping | 96% |
| Verpakking Details | De Zak + het Karton van pp |
| Ontzilting | 990,2% |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 5-40 °C |
| Ontziltingspercentage | 990,2% |
| NaCl-Oplossing | 1500 ppm |
| Maximale druk | 600 psi |
| Kerncomponenten | RO -membraan |
|---|---|
| Gewicht | 15 KG |
| Dimensie (L*W*H) | 101.6x9.97x9.97cm |
| Productnaam | Industrieel RO -membraanelement |
| Zoutverwerping | > 99% |
| Kerncomponenten | RO -membraan |
|---|---|
| Gewicht | 15 KG |
| Dimensie (L*W*H) | 101.6x9.97x9.97cm |
| Productnaam | Industrieel RO -membraanelement |
| Zoutverwerping | > 99% |
| Productnaam | 20 inch 2 -fase blauwe slank filterbehuizing |
|---|---|
| Type | Enkele podium |
| Productmateriaal | PP |
| Inlaat / outlet poorten maat | 1/2 "of 3/4" plastic |
| Filterpatronen | DIY |