| Voordelen | Concurrerende prijs, hoge standaardkwaliteit |
|---|---|
| Filtermedia | Hars |
| Inlaatdruk | 0,3-0,4 m PA |
| Materiaal | Houten behuizing |
| Besturingssysteem | Volledige automatische PLC / handleiding |
| Voordelen | Concurrerende prijs, hoge standaardkwaliteit |
|---|---|
| Filtermedia | Hars |
| Inlaatdruk | 0,3-0,4 m PA |
| Materiaal | Houten behuizing |
| Besturingssysteem | Volledige automatische PLC / handleiding |
| Voordelen | Concurrerende prijs, hoge standaardkwaliteit |
|---|---|
| Filtermedia | Hars |
| Inlaatdruk | 0,3-0,4 m PA |
| Materiaal | Houten behuizing |
| Besturingssysteem | Volledige automatische PLC / handleiding |
| Voordelen | Concurrerende prijs, hoge standaardkwaliteit |
|---|---|
| Filtermedia | Hars |
| Inlaatdruk | 0,3-0,4 m PA |
| Materiaal | Houten behuizing |
| Besturingssysteem | Volledige automatische PLC / handleiding |
| Verpakking Details | Kleur vak |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 500 stuks per dag |
| Plaats van herkomst | Guanggong |
| Productnaam | ROYOL Slimme waterontharder |
|---|---|
| Maat | 433x195x420 mm (met adapter) |
| Filtermedia | Op maat gemaakte fijne hars met hoog rendement |
| Inlaatdruk | 0,3-0,4 m PA |
| controlesysteem | Volautomatische PLC |