| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Kluczowe słowa | Dwuetapowa obudowa filtracyjna; Dwuetapowa butelka filtracyjna; Dwuetapowy pojemnik filtracyjny |
| Materiał | PP |
| Wpływ/wyjście | 1", 3/4", 1/2" Brass Port |
| Kompatybilny z 10"x2,5" wkładkami filtracyjnymi | Wymagania w odniesieniu do zastosowań do filtrów z materiałów sztucznych |
| Akcesoria opcjonalne | Wyniki badań w odniesieniu do zastosowań w odniesieniu do urządzeń, w których stosowane są urządzenia, są określone w załączniku I do niniejszego rozporządzenia. |
| Dostosowywalne | Etykieta / Kolorowa skrzynka / LOGO / Kolor |
| MOQ | Zgodnie z potrzebami, skontaktuj się z nami. |
Projektowanie dwuetapowe, kompatybilne z dwoma różnymi wkładkami filtracyjnymi 10*2,5" do dwuetapowej filtracji.
systemy dostaw, zapewniające wstępne oczyszczanie wody z kranu w gospodarstwach domowych, mieszkaniach i zastosowaniach przemysłowych.
| Warunki eksploatacji | Specyfikacja |
|---|---|
| Min./Max. Temperatura pracy | 4.4°C-40°C/40 °F-104 °F |
| Max.Ciśnienie operacyjne | 80,6 bar/125 psi |
| Wstawki z przędzą do wprowadzenia/wyprowadzenia | Z miedzi |
| Zestawy | 1/2 cala, 3/4 cala, 1 cala |
| Rozmiar wkładu | 10" x 2,5" |