| نام محصول | فیلتر آب یک مرحله ای قرمز 10 اینچ |
| مواد | پلاستیک + مس |
| ورودی/خرید | 1/2" 3/4" 1 " بندر مس |
| رنگ | پوسته شفاف، کلاه قرمز یا رنگ های سفارشی |
| قابل تنظیم | برچسب / جعبه رنگ / لوگو |
| بسته بندی | بسته بندی های متنوع برای پاسخگویی به نیازهای شما |
ROYOL 2.5 "× 10" فیلتر اندازه استاندارد. خانه فیلتر شفاف 10" اجازه می دهد تا برای بازرسی آسان از وضعیت عنصر فیلتر. آن را مجهز به ورودی / خروجی بندر مس (1/2 "، 3/4"1" اختیاری) و حلقه های O لاستیکی با عملکرد بالا برای اتصال تنگ تر و امن تر لولهکلاه آخر دارای یک دستگاه کاهش فشار داخلی برای فشار سریع در هنگام تعویض فیلتر است که کار را آسان تر و ایمن تر می کند. بسته شامل یک کلید پلاستیکی است.براکت و پیچ های نصب.
برای پاسخگویی به الزامات مختلف کیفیت و استفاده از آب، می توان از کارتریج های فیلتر مختلف مانند PP Sediment، PP String Filter، PP Pleated Filter، UDF/GAC، CTO، Activated Carbon Block و غیره استفاده کرد.برای دستیابی به اثرات فیلتراسیون متفاوتما همچنین راه حل های تصفیه سفارشی را ارائه می دهیم. لطفا برای خدمات حرفه ای تصفیه آب با ما تماس بگیرید.
| حداقل/حداکثر دمای کار | 4.4°C-40°C/40 °F-104 °F |
| حداکثر فشار عملیاتی | 8.6 بار/125 psi |
| ورودی های رشته ای داخل/خارج | 1/2" یا 3/4" یا 1" مس |
| سایر لوازم جانبی اختیاری | دریچه آزاد، حلقه O، براکت، پیچ، کلید فلتر |
ایده آل برای تصفیه آب در کل خانه، آشپزخانه های رستوران، پیش پردازش آزمایشگاه و محافظت از دستگاه هایی مانند ماشین لباسشویی و آبگرمکن ها از تجمع رسوب.