| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Δύο σταδίων δοχείο φίλτρου; διπλό σταδίων φίλτρο μπουκάλι; διπλό σωλήνα φίλτρο δοχείο |
| Υλικό | PP |
| Εισόδου/εξόδου | 1", 3/4", 1/2" Μελάνι Port |
| Συμβατό με 10"x2.5" φιλτραριστικά φυσίγγια | Φιλτράρισμα ράβδου PP, Φιλτράρισμα ράβδου PP, Φιλτράρισμα ράβδου PP, UDF/GAC, CTO |
| Συσκευές προαιρετικές | Κεφάλαια αποδέσμευσης, δαχτυλίδι O, στήριγμα, βίδα, κλειδί στερέωσης φίλτρου |
| Προσαρμόσιμη | Ετικέτα / Χρωματικό κουτί / LOGO / Χρώμα |
| Τροποποιημένο | Σύμφωνα με τις ανάγκες σας, επικοινωνήστε μαζί μας. |
Δύο σταδιακή σχεδίαση, συμβατή με δύο διαφορετικά φυσίγγια φίλτρου 10"*2,5" για διπλό στάδιο φίλτρωσης.
συστήματα εφοδιασμού, τα οποία παρέχουν προκαταρκτική επεξεργασία νερού βρύσης σε νοικοκυριά, διαμερίσματα και βιομηχανικές εφαρμογές.
| Κατάσταση λειτουργίας | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Min./Max. Θερμοκρασία λειτουργίας | 4.4°C-40°C/40 °F-104 °F |
| Μέγιστη.Επιπλέον λειτουργική πίεση | 8.6 Bar/125 psi |
| Εισερχόμενες/εξερχόμενες ινσέρτες με νήματα | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εγκαταστάσεις | 1/2 ίντσα, 3/4 ίντσα, 1 ίντσα |
| Δυνατό μέγεθος φυσίγγου | 10 "x 2,5" |