| Όνομα Προϊόντος | Μονοβάθμια Κόκκινα Δοχεία Φίλτρου Νερού 10 ιντσών |
| Υλικό | Πλαστικό + Ορείχαλκος |
| Είσοδος/Έξοδος | Θύρα Ορείχαλκου 1/2", 3/4", 1" |
| Χρώμα | Διαφανές Κέλυφος, Κόκκινο Καπάκι ή Προσαρμοσμένα χρώματα |
| Προσαρμόσιμο | Ετικέτα / Χρωματιστό Κουτί / ΛΟΓΟΤΥΠΟ |
| Συσκευασία | Διαφοροποιημένη συσκευασία για να καλύψει τις ανάγκες σας |
Φίλτρο τυπικού μεγέθους ROYOL 2.5" × 10". Το διαφανές δοχείο φίλτρου 10" επιτρέπει την εύκολη επιθεώρηση της κατάστασης του στοιχείου φίλτρου. Είναι εξοπλισμένο με θύρες εισόδου/εξόδου από ορείχαλκο (προαιρετικά 1/2", 3/4", 1") και λαστιχένιους δακτυλίους O-ring υψηλής απόδοσης για πιο σφιχτές και ασφαλείς συνδέσεις σωληνώσεων. Το τελικό καπάκι διαθέτει ενσωματωμένη συσκευή ανακούφισης πίεσης για γρήγορη αποσυμπίεση κατά την αντικατάσταση του φίλτρου, καθιστώντας τη λειτουργία ευκολότερη και ασφαλέστερη. Η συσκευασία περιλαμβάνει πλαστικό κλειδί, βάση στήριξης και βίδες.
Για να καλύψετε διάφορες απαιτήσεις ποιότητας νερού και χρήσης, μπορούν να χρησιμοποιηθούν διαφορετικά φυσίγγια φίλτρου, όπως PP Sediment, PP String Filter, PP Pleated Filter, UDF/GAC, CTO, Ενεργοποιημένο Άνθρακα, κ.λπ., για να επιτευχθούν διαφορετικά αποτελέσματα φιλτραρίσματος. Παρέχουμε επίσης προσαρμοσμένες λύσεις φιλτραρίσματος. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για επαγγελματικές υπηρεσίες επεξεργασίας νερού.
| Ελάχιστη/Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 4.4°C-40°C/40°F-104°F |
| Μέγιστη Πίεση Λειτουργίας | 8.6 Bar/125 psi |
| Ενθέματα Σπειρώματος Εισόδου/Εξόδου | Ορείχαλκος 1/2" ή 3/4" ή 1" |
| Άλλα αξεσουάρ Προαιρετικά | Βαλβίδα εκτόνωσης, Δακτύλιος O-Ring, Βάση, Βίδα, Κλειδί Δοχείου Φίλτρου |
Ιδανικό για καθαρισμό νερού ολόκληρου του σπιτιού, κουζίνες εστιατορίων, προεπεξεργασία εργαστηρίων και προστασία συσκευών όπως πλυντήρια ρούχων και θερμοσίφωνες από συσσώρευση ιζημάτων.