| Productnaam | Eenstadiumrode 10 inch waterfilterbehuizing |
| Materiaal | Plastic + Messing |
| Inlaat/uitlaat | 1/2", 3/4", 1" Messingpoort |
| Kleur | Transparante schelp, rode kap of aangepaste kleuren |
| Aanpasbaar | Etiket / Kleurdoos / LOGO |
| Verpakking | Verscheiden verpakkingen om aan uw behoeften te voldoen |
ROYOL 2,5" × 10" standaard filter. De 10" transparante filter behuizing maakt het mogelijk om de status van het filter element gemakkelijk te controleren. Het is uitgerust met messing inlaat/uitlaat poorten (1/2", 3/4","optioneel) en hoogwaardige rubberen O-ringen voor straktere en veiligere buisverbindingenDe eindkap is voorzien van een ingebouwde drukverlichtingsinrichting voor snelle depressurisering tijdens het vervangen van het filter, waardoor de bediening gemakkelijker en veiliger wordt.met een gewicht van niet meer dan 50 kg.
Om aan de verschillende eisen inzake waterkwaliteit en gebruik te voldoen, kunnen verschillende filterpatronen worden gebruikt, zoals PP-sediment, PP-strengfilter, PP-pleatfilter, UDF/GAC, CTO, geactiveerd koolstofblok, enz.om verschillende filtereffecten te bereikenWij leveren ook op maat gemaakte filtraties oplossingen. Neem contact met ons op voor professionele waterbehandeling.
| Min./Max. Bedrijftemperatuur | 4.4 °C-40 °C/40 °F-104 °F |
| Max.Bedrijfsdruk | 8.6 bar/125 psi |
| In-/uitschakelbare ingedrukt draad | 1/2" of 3/4" of 1" messing |
| Andere toebehoren | Afgietventiel, O-ring, beugel, schroef, filterhuis sleutel |
Ideaal voor de waterzuivering van het hele huis, restaurantkeukens, laboratoriumvoorbehandeling en het beschermen van apparaten zoals wasmachines en waterverwarmers tegen sedimentophoping.